Pirmoji Prancūzijos dama – manekenė ir dainininkė

2011 spalis

Kalbant apie Karlą Bruni (Carla Bruni) pirmiausia apie ją pagalvojame kaip apie prezidento žmoną. 2008 metais ji susituokė su Nikolas Sarkozy ir tapo jo trečiąja žmona. Karlai ši santuoka buvo pirmoji. Gimė 1967 metais Italijoje Turino mieste. Jau nuo mažens buvo pastebėti jos meniniai gabumai, tam, matomai, turėjo įtakos ir šeima, kurioje ji augo. Motina Marisa Borini yra gabi pianistė, patėvis – Alberto Bruni-Tedeski taip pat muzikalus. Jis yra klasikos kompozitorius, o taip pat ir ,,Pirelli” koncerno savininkas. Būdama penkerių metų Karla Bruni persikėlė su tėvais gyventi į Prancūziją, mokėsi Paryžiaus universitete. Būtent Prancūzijoje ji ir pradėjo savo karjerą.

Turint gerą išvaizdą, apdovanota likimo duotais meniniais sugebėjimais, Karlą lydėjo sėkmė. Pradėjo fotografuotis įvairiose reklamose, pasirašinėjami kontraktai su Guess, Vogue. Per kelerius metus jai teko dirbti su Prada, Christian Dior, Givenchy, Cesare Paciotti, Dolce & Gabbana, Chanel, MaxMara ir kt. modelių namais. 1994 ir 1995 metais taip pat ir filmavosi. Be to Karla Bruni dažnai dalyvavo Yves Saint Laurent, Valentino, Christian Dior ir kt. mados namų pasirodymuose. Tuo metu ji buvo viena iš geriausiai apmokamų modelių, per metus uždirbdavo 7,5 milijonų dolerių.

2001 metais gimus sūnui, Karla Bruni laikinai pasitraukė iš viešo gyvenimo. Vėliau ji išleido du muzikinius albumus, kurie buvo labai gerai įvertinti. 2008 metais pasirodė trečiasis albumas, ,,Comme si de rien n‘ etait”. Šiuo metu Karla Bruni daugiau užsiima muzika ir didesnę laiko dalį skiria šeimai.