Paslaptingi ratai laukuose

2013 spalis

01_Anglija_Viltsyro_grafyste_2013_m_nuotr_Philippe_Ullens_saltinis_Cropcircleconnector_com 02_2013_m_Silbury_Hill_Viltsyro_grafyste_Anglija_saltinis_missiongalacticfreedom_wordpress_com

Įvairiose pasaulio vietose atsirandančios piktogramos jau nieko nebestebina ir lyg įprasta, kad staiga, dažniausiai iš po nakties, atsiranda šie unikalūs, nepaaiškinami kūriniai.

2013 metų birželio 2-os dienos pranešimas apie naują ženklą Anglijos Viltšyro (Wiltshire) grafystėje, netoli Alton Priors, vėl priminė apie paslaptingąjį reiškinį – keistų įvairių formų ,,piešinių“ atsiradimus laukuose. Aišku, yra žinomas ne vienas atvejis, kai ,,piešėjai-grafikai“ buvo demaskuoti, tačiau tai tik mažas procentas šitos mįslės painiavoje.

Ratai laukuose, ,,susidarę-sudaryti“ iš suguldytų augalų – viena iš svarbiausių pasaulio paslapčių, kurią atskleisti stengiamasi jau ne vieną dešimtmetį. Pirmosios užuominos apie juos pasirodė viešai dar 17-ame amžiuje Jungtinėje Karalystėje, tačiau tikra sensacija tokie apskritimai tapo nuo 1990-ųjų pradžios, kai jie masiškai pradėjo atsirasti šimtais ir tūkstančiais visame pasaulyje. Nuo tada užfiksuota apie 10.000 ratų įvairiose pasaulio vietose: nuo Japonijos iki Kinijos, JAV ir Brazilijos, tačiau apie 90% visų paslaptingų ratų atsiranda pietinėje Anglijoje, Viltšyro grafystėje. Daugiausia piešinių aptinkama netoli senųjų šventų vietų, Stounhendže (Stonehenge), Avebury ir Silbury Hill bei kitose žinomose padidintos energetikos zonose.

03_2013_m_Vilksyras_Anglija_saltinis_educatinghumanity_com 04_2013_m_Anglija_Nuotr_Frank_Laumen_saltinis_massufosightings_blogspot_com 05_2013_m_Anglija_saltinis_x_u_f_o_blogspot_com

Pirmieji ,,apskritimai” išties buvo tik apskritimai, tačiau, laikui bėgant, jie tampa vis įvairesni ir sudėtingesni. Dabar tai sudėtingos geometrinės konfigūracijos, kurios susideda į simbolius ir į paslaptingus ženklus-pranešimus, kurių taip ir nepavyko iššifruoti …

Atsirado mokslas, tiriantis paslaptingus ratus laukuose – cereology. Piktogramų iššifravimu domisi daug mokslininkų, ypač tuo užsiima astrofizikas Mike Reed iš Šiaurės Karolinos.

06_Paslaptingi_zenklai_laukuose_Saltinis_mayan_calendar_blogspot_com 07_Issifruotos_piktogramos_variantasSsaltinis_bp21_livejournal_com 08_Issifruotos_piktogramos_variantas_Saltinis_bp21_livejournal_com 09_Issifruotos_piktogramos_variantas_Saltinis_bp21_livejournal_com

Jis teigia, kad nepriklausomai nuo to, kas palieka šiuos ,,piešinius“, daugelyje  iš jų yra gili kosminė prasmė. Analizuojant skirtingų metų nuotraukas, pastebima atsiradusių ženklų laukuose augantis sudėtingumas. Dažnėja sudėtingos kvadratų, linijų, elipsės, rombų, formos. Jose galima įžvelgti geometrijos ir matematikos dėsningumus.

Vienos iš įdomiausių piktogramų – 2001 metų radinys Anglijos laukuose, netoli Čilboltono (Chilbolton) observatorijos, įsikūrusios čia 1965 metais. Manoma, kad atsiradęs vaizdo modelis – atsakymas į Žemės pranešimą. Jis buvo išsiųstas į kosmosą 1974 metais iš JAV Nacionalinės Astronomijos ir Jonosferos centro ,,Arecibo observatorija“, kuri yra įsikūrusi Puerto Rike, 15 km nuo Arecibo miesto. Arecibo radijo teleskopai – šiuo metu didžiausi pasaulyje (naudojant vieną diafragmą).

Ir taip, 2001 metais, Pietų Anglijos Hampšyro grafystėje esančiame kviečių lauke, netoli Čilboltono observatorijos, buvo aptikos kelios įdomios piktogramos. Viena iš jų – 2001 m. rugpjūčio 14 d. su ,,veido“ atvaizdu, kita – 2001 m. rugpjūčio 20 d. – su vaizdu, labai panašiu į grafinį žemiečių atvaizdą, pasiųstą 1974 m. iš Aresibo.

10_2001_m_Anglijoje_saltinis_unsolvedrealm_com 11_Piktograma_Anglijoje_saltinis_ufo_obninsk_ru_krug_htm 12_Anglija_2001_saltinis_bibliotecapleyades_net

Įdomu, kad ir šią piktogramą sudarė 73 eilutės. Kiekvieną jų sudarė 23 nedideli stačiakampiai iš suguldytų kviečių stiebų, žyminčių dvejetainio kodo vienetus, o iš stovinčių kviečių – žyminčių nuliukus. Lyginant su žemiečių pasiųstu vaizdu 1974 m., atvaizde yra keletas skirtumų:

Planetų sistemoje išskirta ne viena, o trys planetos, kurių viena, matyt, turi 4 palydovus;

DNR sudaro trys spiralės;

Vietoj keturių pagrindinių cheminių elementų yra penktasis – silicis;

Piktogramoje pavaizduota į žmogų panaši figūra su didele galva, didelėmis akimis, smulkiu kūnu, rankomis ilgesnėmis nei kojos, o vidutinis ūgis nurodytas 108 cm;

Net nurodytas gyventojų skaičius – 21,3 mlrd.;

Vietoje radijo teleskopo pavaizduotas nesuprantamos konstrukcijos įrenginys.

13_Anglija_2001_m_saltinis_nexusilluminati_blogspot_com 14_Issifruotos_piktogramos_variantas_Saltinis_bp21_livejournal_com

Kas palieka paslaptingus ratus laukuose? Nežinomos civilizacijos? Dauguma tuo tiki. Eksperimentuotojai, pasitelkę pažangias technologijas? Bet vėlgi, reikia manyti, kad jie būtų išaiškinti, kad nekeltų bereikalingos sumaišties mūsų gyvenime ir atsakytų į klausimus.

Įdomi dar viena versija:

Gyvos Žemės planetos energija

Paslaptingų apskritimų atsiradimo šaltinis yra pati mūsų Žemė, apie kurios giluminę vidinę struktūrą mes dar mažai žinome. Egzistuoja prielaida, kad planeta kuria energiją, apie kurią pasaulis dar nežino. Panašiai kaip elektromagnetinę, kuri ateina iš žemės gelmių, ir to rezultate atsiranda šie apskritimai.

Mokslininkai nustatė, kad atsiradusių piktogramų vidinėje dalyje ir už jos ribų yra stiprus magnetinis laukas, kur kompaso rodyklė veikia netiksliai, o dauguma žmonių, čia pabuvoję, jaučia spengimą ausyse. Galbūt, laukų apskritimai – tai mūsų planetos ,,protingų energijų“ rezultatas (kaip energijos kamuoliai ir ,,informaciniai laukai”). Tokia teorija taip pat turi teisę egzistuoti.

Tai kas yra iš tikrųjų paslaptingi piešiniai laukuose: žmonių kūriniai ar ateivių darbas? Mokslininkai sutinka, kad kai kurie iš šių vaizdinių iš tiesų priklauso žmogaus rankoms. O dėl kitų prielaidų, tai ekspertai įsitikinę, kad yra keli šaltiniai ir tikrai įmanoma, kad kažkas programuoja šiuos kūrinius, tačiau niekas negali atsakyti į klausimą: kas tai daro?

Piešiniai laukuose – savotiška mistika, nes jų kol kas niekas negali galutinai paaiškinti. Šiuose vaizdiniuose slypi begalė informacijos, pateiktos matematine ir geometrine forma. Atsirandantys apskritimai atveda prie minties, kad mes gyvename ne tiek fiziniame, materialiame pasaulyje, kiek daugiau mąstymo, metafizikos, dvasinėje visatoje.