Išslaptinti majų radiniai

2017 vasaris

01_Maju_akmens_plokste_©csglobe_com

Neįtikėtina tiesa ne per seniausiai buvo atskleista Meksikoje. Naujas atradimas priverčia įslaptintas medžiagas daryti prieinamomis ir mes gauname informacijos, kad mūsų planetos istorijoje gali būti buvęs realus kontaktas su nežemiškomis būtybėmis.

Tokias išvadas galima daryti pagal šias nuotraukas, kurias paviešino Meksikos atitinkamos valdžios institucijos. Jose vaizduojami artefaktai, rasti Kalakmulio apylinkėse, vienoje iš piramidžių. Radinius pateikė Meksikos nacionalinis antropologijos ir istorijos institutas (INAH).

INAH turi informacijos apie akmens plokščių kilmę, kurios buvo rastos maždaug prieš 80 metų. Ant šių akmeninių plokščių, sukurtų seniausios civilizacijos, yra piešiniai, patvirtinantys majų kontaktą su nežinomos civilizacijos atstovais.

Teigiama, kad visi atvaizdai ant plokštės yra visiškai tikslūs, negali būti kitaip aiškinimi, dėl patogumo yra sunumeruoti:

1. Atvaizdas dviejų apskritimų, vienas kito viduje, matomai taip buvo vaizduojama Žemė ir jos atmosfera;

2. Tarpžvaigždinis erdvėlaivis;

3. Manoma, kad tai, asteroidas, artėjantis prie Žemės;

4. Skraidantis objektas, ,,numatantis“ galimą susidūrimą su kometa ir pritaikytas pasipriešinti tam.

5. Pagal vaizdą tai tikrai astronautas;

6. Intelektualus erdvėlaivis;

02_Maju_akmens_plokste_©nationalufocenter_com

Panašių artefaktų, kurie daugelį metų buvo užslaptinti ir tapo prieinami visuomenei 2012 metais, yra ir daugiau. Apie tai buvo sukurtas dokumentinis filmas – dauguma jų buvo susiję su NSO ir nežemiškos kilmės gyvybe.

Vienareikšmės išvados apie majų kontaktus su nežemiškos civilizacijos atstovais peršasi susipažinus ir su požemine Meksikos piramidžių turinio dalimi. Kambariuose yra paslėptų dalykų, kurių majai tiesiog negalėjo padaryti patys, nepaisant net ir besivystančių savo technologijų. Piešiniai ir rankraščiai leidžia mums manyti, kad majų kontaktai su ateiviais buvo reguliarūs.