Ar ,,Area 51“ slepia ateivių laivą?

2016 kovas

01_Uzslaptinta_Area_51_zona

Užslaptintoje „Area 51“ zonoje, daugelio įsitikinimu, jau nuo XX a. vidurio amerikiečiai slepia ateivių kosminio laivo liekanas. Tuo yra įsitikinęs ir ufologas Scotas Waringas (Scott C. Waring). Su Google Maps programos pagalba pietinėje Nevados valstijos dalyje jis aptiko paslaptingą pakilimo-nusileidimo juostą. Po to jis nusprendė pradėti savo tyrimą.

2010 metais internete esančioje nuotraukoje iš teritorijos ,,Area S4“, jis pastebėjo paslaptingą struktūrą, turinčią trikampio formos perdangą ir keletą angarų šalia jo. Objektas yra už kelių kilometrų nuo JAV karinių oro pajėgų bazės ,,Edwards” arba ,,Area 51″.

,,Esu įsitikinęs, kad šioje zonoje yra NSO. Kai kas šiuos vaizdus aptiko Google žemėlapyje ir tiki, kad tai yra ,,Area S6″, tačiau taip nėra. Aš tai žinojau nuo 2010 m.”, – pareiškė Scotas Waringas.

,,Tiesą sakant, aš šiame rajone radau tris NSO, tačiau vienas, esantis čia, yra sukrečiantis ir didžiulis. Tai apie 30-ies metrų skersmens diskas, kuris yra ,,įsikūręs“ dideliame pastate su kontroliuojamu klimatu. Atrodo, kad prietaisas dar negali skraidyti, todėl aplink jį yra pastatytas angaras, atsiveriantis 180 laipsniais, kad objekto paleidimo metu galima būtų jį atidaryti”, – sako ufologas.

Informacija, kuri pasirodė žiniasklaidoje apie vietą ,,S4“, yra gana prieštaringa. Kai kurie mokslininkai mano, kad čia funkcionuoja kažkoks mokslinių tyrimų objektas, kuriame, remiantis ateivių technologija, kuriami ir išdirbinėjami skraidantys objektai. Tačiau Scotas Waringas mano kitaip, – kad čia yra tikrų tikriausia ateivių skraidanti lėkštė.

Kad šioje užslaptintoje zonoje kažkas ,,vyksta“ galbūt gali patvirtinti kitas šios srities specialistas – Steven Barone. 2016 m. vasario pabaigoje nakties metu jam pavyko užfiksuoti keletą ryškių ugningų sferų skraidymą danguje ratu virš ,,Area 51″ ir ,,S4″. Vaizdajuostė tuomet pavyko įspūdinga.

Pasitelkęs „Google Earth“ žemėlapio specialią funkciją Scotas Waringas patyrinėjo kaip skirtingais metais atrodė kintanti zona, vadinama „Area S4“ ir neabejoja čia esant tikrojo NSO.

Google žemėlapio koordinatės (36°55’35.30″N 116° 0’25.41″W)

02_Uzslaptinta_Area_51_zona