Vyriška vestuvinė apranga 2014

2014 balandis

Vestuvinio kostiumo pasirinkimas – ritualas ne mažiau svarbus nei jaunosios suknelė. Šį vestuvinį sezoną klasikinis juodas kostiumas nėra aktualus. Kitas dalykas, jei juodas kostiumas turės kontrastą, pavyzdžiui, baltą apdailą. Bet beveik visi vestuviniai kostiumai 2014 pateikti su kilniais ryškiais akcentais ar atspalviais. Pvz., kaip pristatė vestuvinių kostiumų kolekciją ,,Cerimonia“ italų mados namai Pal Zileri. Joje ne tik tamsūs kostiumai, bet ir šviesūs – balti, šviesiai pilki ar smėlio spalvos. Jei netinka šviesūs, galima pasirinkti sodriai mėlynos ar pilkos spalvos vestuvinį kostiumą. Liemenė taip pat aktuali, ji gali būti tos pačios spalvos kaip ir kostiumas arba kontrastinga.

Klasikiniai balti marškiniai pirmauja po senovei. Tačiau stilistai teigia, kad šio sezono hitas – tos pačios marškinių ir kostiumo spalvos derinys. Pavyzdžiui, jei pasirenkama sodri, tamsiai pilka spalva, marškiniai gali būti arba tos pačios spalvos ar keliais atspalviais šviesesni. Taip pat vienspalvį kostiumą galima paįvairinti kontrastingos spalvos marškiniais. Tačiau, jei jie bus ryškūs, tuomet kaklaraištis ir kiti aksesuarai neturėtų labai išsiskirti.

Įprasta manyti, kad jaunikio aksesuarai apsiriboja ties kaklaraiščiu ir avalyne. Bet tai netiesa: peteliškės-varlytės, kaklaraiščio segtukai, sąsagos, laikrodžiai – visa tai svarbu. Kaip kaklaraištis, taip ir peteliškės-varlytės turi būti derinamos su kostiumu, kaklaraiščio segtukai ir sąsagos turėtų būti iš tauriųjų metalų. Batai – keliais atspalviais tamsesni nei kostiumas.

Svarbiausia nepamiršti, kad jaunikio kostiumas ir nuotakos suknelė – vienas tandemas, yra svarbu, kad jie derintųsi spalvomis ir stiliumi.