Vidutinio ilgio plaukų aktualios šukuosenos 2014

2014 vasaris

Švelnios garbanos, romantiški kuodeliai ir retro šukuosenos, šlapių plaukų ar valiūkiškumo efektas – visam šitam žavesiui idealiai tinka vidutinio ilgio plaukai. Kadangi dauguma mano, kad trumpi plaukai ne visoms tinka, o ilgus atsiauginti nėra taip paprasta, tai vidutinis plaukų ilgis yra universaliausias. Jis yra svarbus ir šį sezoną.

Garbanos

Ilgalaikis ar trumpalaikis plaukų garbanojimas šiandien vėl aktualus dėka pin-up stiliaus. Raudonos lūpos, žaismingų, ryškių raštų ir seksualių moteriškų siluetų drabužiai primena koketuojančios XX a. moters įvaizdį. Pagrindinis pin-up stiliaus šukavimo bruožas – tai padidintos apimties, stambios garbanos.

Paprastai turinčios vidutinio ilgio plaukus, vengia didesnės apimties šukuosenų ir teikia pirmenybę variacijoms su garbanomis. Jos gali būti nuo plaukų ilgio vidurio arba plaukų galiukuose lengvai banguotis. Bet koks pasirinktas variantas atrodys natūraliai ir prie visko tiks.

,,Paplūdimio“ garbanos

Žaismingą efektą įvaizdžiui suteiks ,,netvarkingas, pakrantės vėjo išplaikstytas“ plaukų stilius. Šiuo atveju labiausiai tinka vidutinio ilgio plaukai. Šis paprastas sušukavimas dažnai lyderiauja pasaulietiškuose kokteilių vakarėliuose, aplenkdamas pagal populiarumą sudėtingas pynes ir kuodus.