Vestuvinė princesės suknelė 2013/pavasaris

2012 liepa

2012 metų pavasarį Niujorko mados savaitės vestuvinių suknelių pristatyme dalyvavo geriausi dizaineriai, kuriantys modelius įžymybėms ir kino žvaigždėms: Vera Wang, Oscar de la Renta, Carolina Herrera, Inesa Di Santo, Monique Lhuillier ir kt. Kūrėjų vestuvinės suknelės iš tiesų primena egzotines gėles ir, kaip ir kiekvienais metais, pasireiškia puošnumu bei elegancija.

2012/2013 – iems metams modeliuotojai pateikė daugybę nuostabių vestuvinių suknelių modelių, tad pasirinkimas beribis. Populiarumą turi pūsti suknelių sijonai, puošti raukiniais, nėriniais, siuvinėjimu. Princesės stiliaus suknelė pirmauja tarp kitų stilių. Pustumą tokioms suknelėms suteikia tiulis ir organza, o daugiasluoksnis yra beveik kiekvienoje suknelėje.

Nors madoje kaip ir visada lieka klasikinė balta, tačiau populiarios ir švelnios pastelinės spalvos: nebalintos drobės, rožinė, sidabro bei kitos. Taip kaip Tolimieji Rytai vis dar daugumai lieka kaip viliojanti šalis, kiniečių tradicinė raudona spalva taip pat dalyvauja vestuvinių suknelių parade. Niujorko mados savaitės vestuvinių suknelių pristatyme taip pat buvo ir rudos, mėlynos, net juodos spalvos aprangos.

Dauguma dizainerių pritaikė rankų darbo siuvinėjimą. Romantika dvelkia visuose modeliuose. Aksesuarams taip pat yra skirtas nemažas dėmesys – ilgos pirštinės, juvelyriniai papuošalai, rankinės – labai svarbi vestuvinės aprangos dalis.

Neatsisakoma didelės vestuvinės suknelės iškirptės, asimetriškų raukinių ir skirtingų audinių faktūros derinių. Vyrauja atlasas, šifonas, šilkas, organza.