Vestuvės per Naujuosius

2012 lapkritis

Jei nusprendėte tuoktis žiemą, prisiminkite, kad artėja kalėdos, dovanos, siurprizai ir ateinančių metų sutikimas. Vestuvės per Naujuosius – ideali mintis! Kas gali būti nuostabiau už natūraliai gamtos dovanotą šventę. Jau pati naujametinė nuotaika suteiks vestuvių dienai ypatingą atmosferą ir padarys ją reikšmingesne, nes ji vyks per patį Naujųjų metų sutikimą, kai aplinkui tiek daug sujudimo, šurmulio, muzikos ir šokių. Naujametinės vestuvės turi daug privalumų:

Vykstant į sutuoktuvių vietą, grįžtant iš jos, lipant į baltą mašiną, priimant sveikinimus išėjus iš bažnyčios ar santuokų rūmų, baltam gamtos fone jaunoji balta suknia ir jaunikis, pasipuošęs klasikiniu kostiumu, atrodo itin iškilmingai, o tai atsispindės nuotraukose.

Vestuvinio pokylio vietoje jau iš pat pradžių susirinkusius svečius nuteikia naujametinė nuotaika, nes juos pasitinka ir pradžiūgina naujametiniai dekorai. Paprastai visame šventinės vietos papuošime dominuoja sniego spalva, simbolizuojanti taiką, nekaltybę, jausmų grynumą. Naujametinė balta spalva mėgsta papildomai pasipuošti žvilgančiais sidabriniais, auksiniais atšvaitais,  tai irgi teikia iškilmingumo.

Įprastos floristikos mintys persikelia į sezoninį formų originalumą: gėlės virsta santa klausais, nykštukais, fėjomis, snaigėmis, žvaigždėmis, mėnuliais ir t. t., gilyn į fantazijų pasaulį. Vestuvių dalyviai gali pasijusti kaip pasakų šalyje.

Svarbiausias naujametinis vestuvis akcentas yra įspūdingai papuošta didelė, girliandomis blyksinti eglė. Ji suteiks šilumą ir jaukumą. Be to, ji gali būti ir mažų siurprizų saugotoja – jaunieji kartais svečius nustebina minimaliomis simbolinėmis dovanėlėmis arba viena originalia, pavyzdžiui, naujametiniu jaunųjų šokiu.

Senelis Šaltis! Juk jis tik naujametinėse vestuvėse gali sudalyvauti.

Gera proga surengti karnavalinę muzikinę programą.

Naujametinė vestuvinė fotosesija bus įspūdinga, o videoklipas nepakartojamas, nes į kadrą gali patekti ir Senis Šaltis.

Ir svarbiausia – visi vestuviniai palinkėjimai turėtų būti patys nuoširdžiausi, nes prieš pat Naujuosius visi kažkiek atsipalaiduojame, kai kas atsidūsta ir su viltimi pagalvoja, kad kitais metais bus geriau. Tuomet esame ramesni, su tokia nuotaika, gera energija linkėjimai perduodami ir jauniesiems.

Be to, tai bus išskirtinis Naujųjų metų sutikimas – Vestuvinis!