Veido priežiūrai: Clear Difference

2014 liepa

Ne naujiena, kad gera savijauta priklauso ne tik nuo sveikatos, bet ir nuo išvaizdos. Ir neslėpkime, kad būtent ant veido atsiradęs nereikalingas paraudimas ar spuogelis gali virsti nesėkmingos dienos pradžia. Išsiplėtusios odos poros, uždegiminiai ar kitokie defektai gali trikdyti ne tik vyresnes, bet ir labai jaunas. Ar viskas išbandyta, kad atrodytume gražios ir patrauklios? Estée Lauder siūlo savo naujovę – grožio priemonių liniją Clear Difference, kuri žada padėti kovoti su odos trūkumais. Ji yra specialiai sukurta tam, kad užkirstų kelią pasikartojantiems uždegimams, siaurintų poras ir gerintų odos išvaizdą.

Šios grožio priemonės švelniai, rūpestingai ir efektingai kovoja su odos negalavimais ir reguliuoja jos būklę. Svarbiausia, kad visos turi malonų eukaliptų ir mėtų kvapą ir tinka naudoti kasdien.

Serumas veidui – Advanced Blemish suteikia terapinį poveikį atsiradus odos uždegimui, gerokai jį sumažina ir užkerta kelią išbėrimų atsinaujinimui. Švelni valomoji priemonė šalina spuogus, suteikia odai matinį atspalvį, taip pat sutraukia poras ir kontroliuoja riebalinių liaukų veiklą.

Korekcija defektams – Targeted Blemish Treatment giliai įsiskverbia į problemines sritis, greitai mažina uždegimą ir efektyviai naikina paraudimą. Lengva tekstūra greitai įsigeria į odą ir nėra kliūtis makiažui.

Kremas veidui – Beauty Benefit Clear Difference drėkina, apsaugo veidą nuo saulės ir ramina odą, suteikdamas jai gražią ir sveiką išvaizdą. Universalios formulės sudėtyje nėra aliejaus, ji išlygina odos atspalvį ir taipogi kontroliuoja riebalinių liaukų veiklą. Joje esantys pigmentai šalina paraudimus ir padeda užslėpti kitus defektus. Beauty Benefit Clear Difference yra trijų permatomų atspalvių – Light, Medium ir Medium Deep.