Veido odos priežiūra

2013 lapkritis

Daugelis yra įsitikinę, kad ideali oda yra paveldimumo rezultatas. Bet pasirodo, kad genetikos vaidmeniui čia priklauso tik 30 proc. Visi kiti – nuo priežiūros ir rūpinimosi savąja oda. Tai gali būti blogi įpročiai, ultravioletiniai spinduliai, kurie ir sukelia nepageidaujamų veiksnių. Veidas tampa pavargęs, praranda skaistumą, paprasčiau sakant, atsiranda fotosenėjimas.

Vienas iš efektyviausių priemonių su fotosenėjimu yra visiems žinomas retinolis – tai aktyviausia vitamino A forma. Jis puikiai susidoroja su raukšlėmis ir pigmentacija, bet ir turi kelis trūkumus. Dėl savo efektyvumo jis nelabai tinka jautriai veido odai, ji gali parausti, pradėti pleiskanoti. Be to, šis komponentas nėra stabilus, todėl ilgalaikio rezultato negalime tikėtis. Tačiau noras šalinti senėjimo ženklus yra nenugalimas. Todėl retinolis ne taip lengvai ,,išbraukiamas“ iš antisenėjimo priemonių sąrašo.

La Roche-Posay specialistai skyrė net keletą metų tyrinėjimui, kaip retinolį pritaikyti jautriai odai. Naujos priemonės Redermic [R] sudėtyje esantis retinolis yra priklausomas nuo adenozino ir linolo rūgšties. Šie ingredientai jį tarsi ,,nuramina“: jų dėka retinolis į ląsteles patenka palaipsniui ir mažais kiekiais nesudirgindamas jautrios odos. Tai suteikia ilgalaikį poveikį ir sprendžia nestabilumo problemą.