Tolyn į tamsą. Žvaigždžių kelias / Star Trek Into Darkness

Filmas: Star Trek Into Darkness (2013) USA
Žanras:
Mokslinis, Fantastinis, Nuotykiai, Veiksmas
Režisierius:
J.J. Abrams
Aktoriai:
Benedict Cumberbatch, Chris Pine, Alice Eve, Zoe Saldana, Zachary Quinto, Karl Urban, Simon Pegg, John Cho, Anton Yelchin, Bruce Greenwood, Peter Weller, Noel Clarke, Nazneen Contractor ir kt.
Trukmė: -

2259-ieji metai. Komanda „Enterprise” yra išsiųsta į Nibiru stebėti kitos civilizacijos vystymasį. Sugrįžusi į Žemę komanda randa sugriautą visą tai, dėl ko jie kovojo – Žvaigždžių laivyno veikla sužlugdyta iš vidaus, komandai vadovavusi organizacija sunaikinta, aplinkui sumaištis ir krizė. Siaubingą chaosą planetoje sukėlęs Harrisonas (akt. Benedict Cumberbatch), kuris iš tikrųjų yra Khan – genetiškai patobulintas žmogus-supermenas, turintis galių sunaikinti visą žmoniją, yra galingas priešas, todėl susirėmimas su juo gali būti pražūtingas.

Nors ir didelės baimės kaustoma, komanda kyla į paskutinę kovą. Kapitonas Kirkas (akt. Chris Pine) prisiima atsakomybę vadovauti operacijai, norint sulaikyti piktadarį, atsakingą už daugelio nekaltų žmonių mirtį.

Šiame epinio žaidimo žūtbūtinėje kovoje tarp gyvenimo ir mirties bus išbandyti meilės, draugystės jausmai ir neišvengiamos aukos dėl vienintelės Kirko šeimos – jo komandos.