Renkamės lūpdažį

2011 balandis

01_Kate_Moss_Dior_Addict_Extreme_Nuotr_David_Sims 02_Dior_Addict_Extreme_Nuotr_David_Sims

Mada kaip ratas – ji greitai keičiasi, siūlo naujovių, o mes pagal norus bei galimybes pasirenkame ko norime ir kas mums tinka. Renkantis kosmetiką, kaip ir aprangą, kiekvieną sezoną reikia permainų. Pakeitusios įprastą šukuoseną, makiažą ir lūpų spalvą, jaučiamės geriau, tampame žvalesnės bei energingesnės.

Tad lūpos. Tai labai svarbi mūsų veido dalis –  jos taip pat turi būti gražios ir patrauklios, todėl reikia jas ir tinkamai prižiūrėti, turint omenyje ir naudojimąsi lūpų dažais. Jie suteikia ne tik grožį, bet kartu yra ir gera lūpų apsauga. Todėl lūpų dažais naudotis tiesiog yra būtina, ypač jei daug laiko praleidžiame lauke.

Lūpdažiai, kaip ir apranga, šukuosenos, taip pat atitinka moters skonį ir charakterį. Vienos renkasi šviesesnes, pastelines spalvas, kitos mėgsta tamsesnes. Pastebėta, kad neryškius įvairių rusvų spalvų lūpų dažus dažniausiai mėgsta ramesnio būdo ir charakterio moterys bei merginos. Patepus lūpas dažais, dažnai papildomai naudojamas specialus balzamas arba maitinamasis blizgesys.

Ryškinti lūpų tamsesniu pieštuku visažistai nepataria. Jei lūpos plonos, galima naudoti šviesiai rusvą kontūrą. Jas padidinti padės šviesus blizgesys to paties atspalvio kaip ir lūpų dažai. Švelniai rusvi atspalviai visada madoje ir bene labiausiai visų mėgstami. Be to, jie tinka visoms moterims ir merginoms, dera prie įvairių makiažų.

Ryškesni, tamsesni lūpų dažai labiau tinka vakarui klube ar šiaip kokiame nors vakarėlyje. Juos labiau mėgsta naudoti tamsiaplaukės. Retro makiažas su ryškiai raudonom ar tamsesnėm lūpomis visada buvo madoje. Ši spalvų gama labiau tinka rudaakėms, tamsesnių akių moterims ir merginoms. Šiuo atveju nerekomenduojama naudotis kosmetiniu pieštuku. Tamsūs šokoladinio atspalvio lūpų dažai naudojami rečiau.

Spalvos intensyvumas gal ne tiek svarbu, kiek dažų faktūra – matinė, riebesnė ar blizganti. Svarbu, kad ji būtų kokybiška. Rekomenduojama derinti lūpų dažus su blizgesiu. Šiuo atveju dauguma naudoja blizgumą suteikiančią specialią pudrą. Vėlgi viską deriname, matines spalvas paliekame dienai, o pablizgintos lūpos gražiau žiūrėsis vakare.