Reklaminio klipo “Tribumen” filmavimas

Produktas: Vyrams skirtas maisto papildas “Tribumen”.
Užduotis: subtiliai vaizdu atskleisti gundantį moters vaizdą.

Įdėjos išpildymui buvo pasirinkti du svarbūs kiekvieno vyro gyvenimo palydovai –  vanduo ir moteris. Vanduo tai gyvybės ir gaivos simbolis nuo kurio priklauso žmogaus sveikatos rodikliai. Moteris – kiekvieno vyro įkvėpėja, partnerė ir gyvenimo variklis. Taigi moteris ir vanduo tapo pagrindiniais reklaminio klipo herojais. Moteris lietuje (ar duše) – toks pagrindinis klipo siužetas. Moteris šlapiais lengvais naktinukais lietuje atrodo erotiškai ir geidulinga, tačiau vaizdas turi išlikti subtilus, neperžiangiantis ribų, paliekantis erdvės fantazijoms.

Pirmoji ir ko gero pati sunkiausia užduotis, tapusi tikru iššūkiu, pasiruošti filmavimo aikštelę, t.y. – pasigaminti lietų. Už lango žiema, -15 laipsnių šalčio, o mums reikia lietaus! Studijoje! Lietus turi būti pasklidęs plačiai, tam kad užpildytų visą kadrą. Užduotis ne iš lengvųjų, tačiau fotografo Dariaus Tarėlos sumanumo ir patirties dėka buvo sukonstruota milžiniška (2 m x 1 m) dušo galva, imituojanti lietų. Kadangi buvo svarbu ne tik pasiektas rezultatas, bet ir kuo mažesni kaštai, iš dekoracinių faneros plokčių dėžių buvo sukonstruota dušo galva, joje išgręžtos skylutės vandeniui tekėti, sumontuota vandens pasiskirstymo sistema. Pagaminta konstrukcija sumontuota prie lubų. Vandeniui subėgti sumontuotas „baseinas” – grindys užklotos didžiuliu tentu, o kraštai pakelti. Po kiekvieno dublio vanduo buvo išsemiamas, kad drėgmė nepersigertų.

Anot fotografo Dariaus Tarėlos, labiausiai reikėjo pasistengti, kad dušo galva būtų saugiai pritvirtinta ir nenukristų, kad bėgantis vanduo neužlietų pirmame aukšte esančių kaimynų  (prabangiai įrengtos elektros prekių parduotuvės), bei visiškai nesugadintų stacionaraus balto fotografinio fono. 

Atrodo viskas paruošta. Įjungiamas specialus apšvietimas, vaizdui suaštrinti paleidžiami dūmai, atsukamas kranas, per ilgą žarną vanduo patenka į sukonstruotą dušo galvą. Iš pirmo žvilgsnio viskas klostosi neblogai, tačiau nevienodai pasiskirsto „lietus”, pasirodo konstrukcija pakabinta nevisiškai tiesiai. Kitas bandymas. Su nekantrumo laukiam pasirodančio lietaus, tačiau nuo drėgmės pradėjo pūstis ir deformuotis „dušo galva”, vanduo pradeda tekėti netolygiai, vaizdas panašėja ne į lietų, o į krioklį. Konstrukcija suveržiama papildomais varžtais. Trečias kartas. Paleidžiami dūmai, sujungiamas apšvietimas, atsukamas vanduo… pagaliau puikiai! Kai galų gale išgavom idealų lietaus efektą, atėjo eilė mūsų pagrindiniam personažui – Erikai, kuri neišsigando nestandartinio vaidmens, šlapių drabužių ir vandens. Erika puikiai išpildė subtilų, švelnų, bet kartu ir geidulingą bei jaudinantį moters įvaizdį. Reklaminio klipo garso takelis ramus, vandens garsai nuteikiantys svajingai, o moters siluetas lietuje skatinantis pasinerti į fantazijas…. TRIBUMEN – pažadina geismą…

Focus Studio komanda:
Idėjos autorius, fotografas Darius Tarėla
Video operatorius Deividas Šimkus
Montažas Darius Tarėla
Visažistė Marija Redikaitė
Stilistė/asistentė Indrė Tarėlienė
Modelis Erika V.