Prabangus poilsis Džumeiros Palmės saloje

01_Atlantis_The_Palm

Jungtiniai Arabų Emyratai priskiriami prie vienų turtingiausių pasaulio šalių, kurioje benzinas yra pigesnis už vandenį  (1 dirhamas už 0,5 l vandens ir – 1,72 dirhamų už 1 l benzino), o naftos pinigai investuojami į vietos bendruomenių vystymąsi ir žmonių gerovės augimą. Kyla klausimas – kas bus Emyratuose, jei baigsis nafta? Atsakymas – vietiniai šeichai pasirinko turizmo plėtros kursą. ,,Čia bus miestas-sodas“ – nusprendė arabų naftos magnatai, kai apie 90–uosius viduryje dykumos, investuodami naftos pinigus, kviesdamiesi geriausius specialistus iš viso pasaulio, pradėjo kurti svajonių šalį. Šiandien Arabų Emyratai yra pagrįstai laikomi šalimi rekordininke – aukščiausias pasaulyje pastatas, giliausias tunelis ar greičiausias pasaulyje pramogų parko kalnelis – Formula Rossa.

02_Atlantis_The_Palm

Įspūdingų vietų Emyratuose yra ne viena ir nenuostabu, kad čia yra ir pasiturinčiųjų pamėgti kampeliai. Apartamentai Royal Bridge Suite, esantys legendiniame 5 žvaigždučių poilsio komplekse Atlantis The Palm, įsikūrę ant tilto virš pastato arkos ir jungia rytų ir vakarų bokštus. Jie užima 924 kvadratinių metrų plotą. Prabangos lygis svaiginantis: asmeninis liftas, svetainė su auksu dekoruotu stalu 16-ai asmenų, 3 miegamieji, 2 prabangios terasos, 6 televizoriai, atskiri vonios kambariai vyrams ir moterims bei nuostabus vaizdas į Persų įlanką ir dirbtinę Džumeiros Palmės salą. Tiesa, tokia prabanga pasiekiama ne kiekvienam, nes naktis čia kainuoja apie 50.000 $, bet norinčių užsisakyti poilsį čia, netrūksta. Viešbučio valdytojai saugo svečių privatumą, tačiau ne paslaptis, kad šiuos apartamentus pasirenka išskirtiniai svečiai – arabų šeichai, kino žvaigždės ir kitos įžymybės.

Atlantis The Palm yra įtrauktas į Gineso rekordų knygą pagal įvairius parametrus: nuo naujametinių fejerverkų už 3.000.000 $ ir didžiulių bokštų aukščio. Įspūdingas didžiulių vartų su pusmėnuliu centre formos poilsio kompleksas buvo atidarytas 2008 metais Džumeiros Palmės saloje ir tapo Dubajaus vizitine kortele. Jo statybos kainavo 1,5 mlrd. $, o užimamas plotas siekia 46 ha. Svečiams paruošta daugiau nei 1500 apartamentų, didžiulis akvariumas, vandens parkas, dešimtys restoranų, barų, naktinių klubų ir kitų pramogų.

03_Atlantis_The_Palm 04_Atlantis_The_Palm 05_Atlantis_The_Palm 06_Atlantis_The_Palm 07_Atlantis_The_Palm 08_Atlantis_The_Palm 09_Atlantis_The_Palm 10_Atlantis_The_Palm 11_Atlantis_The_Palm 12_Atlantis_The_Palm 13_Atlantis_The_Palm 14_Atlantis_The_Palm 15_Atlantis_The_Palm 16_Atlantis_The_Palm 17_Atlantis_The_Palm