,,PMST Lithuania” Kauno senamiestyje

2011 birželis

„PMST Lithuania” – tarptautinė modelių agentūra, ruošianti profesionalius fotomodelius, kurie puošia Milano, Paryžiaus, Londono, Niujorko ir kitų pasaulio miestų madų podiumus. Ji buvo įkurta 2005 metų birželio mėn. Prahos m., Čekijoje. Vėliau “PMST Lithuania” agentūros duris atidarė ir Lietuvoje.

 Ramioje Kauno miesto senamiesčio gatvelėje įsikūrusi modelių agentūra, vadovaujama direktorės Agnės Ivanauskaitės, ruošia merginas modelio darbui. Ir ne bet kokiam, o profesionaliam ir labai kūrybingam. Nežiūrint to, kad lietuvių merginos yra labai gražios, gabios ir darbščios, mados pasaulyje konkurencija yra labai didelė ir negailestinga. Todėl reikia daug dirbti, stengtis, kad pasiekti gerų rezultatų. Ši agentūra įsikūrusi labai dėkingoje, meniniu atžvilgiu, vietoje. Tai senoviniai pastatai, siauros gatvelės, Katedra, Rotušės aikštė, pilis. Vadovės nuomone, senamiestis, pulsuojantis kultūros dvasia, paskatina kūrybiniam darbui, įkvepia naujų idėjų. Čia nemažai turistų iš kitų pasaulio šalių, įvairių tautybių ir kultūrų. Mėgaujantis rytine kava lauko kavinėje, juos stebint, dažnai kyla įvairios kūrybinės mintys ir polėkis darbui. Agentūroje “PMST Lithuania” pastoviai darbuojasi ne mažiau kaip keliasdešimt jaunų dailių merginų, kurios kruopščiai ruošiamos tapti modeliais. Labai svarbu ne tik išvaizda, bet ir laikysena, eisena. Kūnas turi išmokti būti gracingu, veidas – iškalbingu. Šioje srityje padeda choreografai ir kiti grožio meistrai.

 Viena iš šios agentūros merginų Giedrė Dukauskaitė tapo profesionaliu modeliu. Ji jau yra pasirašiusi kontraktus su autoritetingomis užsienio agentūromis. Jos veidas puošia daugelio žurnalų viršelius, tokius kaip Elle, Vogue. Giedrė Dukauskaitė fotografavosi taip pat didžiųjų pasaulio mados namų reklaminėse kompanijose: Replay, D&D, Prada, Pepe Jeans, Trussardi ir kitų bei atliko daugelio garsių dizainerių drabužių pristatymus didžiosiose mados sostinėse. Kita perspektyvi mergina Aušra Balčiūnaitė pradėjo karjerą net nuo 14 metų. Šiuo metu ji gauna daug pasiūlymų darbui iš įvairių pasaulio šalių, bet visur suspėti neįmanoma. Į namus sugrįžta tik per šventes ar labai trumpam. Šiais metais Aušra dalyvavo Chanel, Gucci, Emporio, Armani ir kitų žinomų dizainerių šou. Prieš porą metų madų agentūra “PMST Lithuania”, tarpininkaujant tėvams, pasirašė kontraktą su jauna 13 metų mergaite Deimante M. Ji buvo pastebėta vaikų stovykloje kaip labai aukšto ūgio ir tinkamos išvaizdos būti modeliu, nes jau po mėnesio gavo pasiūlymą vykti į Paryžių. Vienas garsiausių Deimantės darbų – Dsquered video, taip pat ji yra nusifotografavusi daugybei garsių žurnalų. Dar viena iš perspektyvių pretendenčių į aukšto lygio modelių gretas – Beegee. Slapyvardžiu pasivadinusi mergina mano, kad nesvarbu kas esi, svarbiausia koks tu esi. Tai rodo tvirtą charakterį ir užsispyrimą, kas labai svarbu, norint pasiekti gerų rezultatų. Manome, kad jos laukia sėkminga modelio karjera. Nors jau dabar ji puikiai skina laurus: yra aplankiusi ne vieną Europos šalį, buvo ir už Atlanto aplankyti Niujorką. Beegee fotografuojasi madų žurnaluose, kaip I-D, Exit ir kt, pasaulinio lygio reklamose, dalyvauja madų savaitėse, taip pat ir šou: Mulberry, Erdem, Emilio de Morena, Paul Smith ir kt.

 Tai tik kelios paminėtos merginos – modeliai, tačiau jų yra ir daugiau, labai perspektyvių, puikiai savo darbą išmanančių, gabių ir be abejo gražių. Visi tikimės kuo geriausių rezultatų. Modelių agentūros “PMST Lithuania” direktorė Agnė Ivanauskaitė daug vilčių deda į savo merginas, taip pat laukia ir naujų veidų, naujų modelių, kurie dar labiau garsintų Lietuvą mados pasaulyje savo profesionalumu. Nes tikrai dar daug yra neatskleistų talentų.