2011 gegužė
Ji – geriausia moters draugė, Ji – palydovė visuose gyvenimo momentuose, Ji – paslapčių saugotoja, Ji – visas gyvenimas, be Jos moteris neišsiverstų nei vienos dienos… Kas ji? Tai – rankinė, maža ar didelė, ryški ar nepastebima, nauja ar mačiusi pusę tavo gyvenimo – Ji nuostabi draugė, kuri visada liks ištikima ir niekada tavęs neišduos. Bet argi tikrai galime ja pasitikėti? Pasirodo… ne visada, tam tikrais gyvenimo atvejais, Ji gali mus išduoti.
„Jos laiko rankines taip, lyg laikytų šunytį” – šūktelėjo kūno kalbos ekspertė Liliana Glas (Lillian Glass), kuomet ji išvydo nuotraukas iš prekinio ženklo Prada 2011 metų rudens/žiemos kolekcijos pristatymo, kur modeliai laikė rankines apsikabinę ir priglaudę prie savęs taip, lyg neštų kažką labai švelnų, šiltą ar gyvą. Gerai pagalvojus, kiekviena iš mūsų įpratusi rankines laikyti ar nešti sau įprastu būdu. Štai čia, ši mūsų geriausia palydovė gali mus ir išduoti….
VISAS GYVENIMAS
Per daugelį amžių iš paprasto aksesuaro rankinė tapo neatskiriama moters gyvenimo dalimi. Rankinė tai, kur ir su kuo gyvenama – kompiuteris, mobilusis telefonas, vanduo, batonėlis, kramtomoji guma, piniginė, kosmetika, ir visa – kas tik įmanoma, priklausomai nuo rankinės dydžio ir talpumo galimybių. Neretai net pačios nustembame, ką ten atrandame…o gi pačios save, todėl nenuostabu, jog norisi ją glausti kuo arčiau kūno. Ji talpina visą gyvenimą, todėl norisi ją laikyti kuo arčiau širdies, jausti jos pulsavimą ir kvėpavimą.
NEPAKELIAMAS SVORIS
Praktiškai kiekviena rankinė turi rankenas, tačiau ne visada šiomis yra pasinaudojama. Pastaruoju metu vis dažniau moterys vengia rankines nešti už rankenų, laikydamos jas iš apačios taip, lyg neštų sunkų pirkinių maišą bijodamos jį nešti už rankenų, nes šios gali bet kurią minutę nutrūkti dėl didelio svorio. Šių dienų moteris rankinėje gali sutalpinti ne tik savo gyvenimą, tačiau ir visą biurą ar kitą darbo vietą, todėl rankinė tampa nepakeliamai sunki. O dar pagalvojus apie šių dienų rankinių modelius, kurie be vidinės amunicijos jau sveria apie 2 kilogramus, tai visai nenuostabu, jog moteris stengiasi išvengti varginančio rankinės tempimo palinkus į vieną pusę. Taigi, jeigu jūs nešate rankinę šiuo būdu, ši išdavikė atskleis, jog jūsų rankinėje sutalpinta daugiau nei jūsų gyvenimas ir darbas kartu sudėjus…
PASITIKĖJIMAS
Įprotis nešti rankinę už savęs, atsilošus, abi rankas laikant nugaroje, reiškia begalinį pasitikėjimą savimi ir saugumo pojūtį. Šiuo būdu galima padaryti nemenką pirmąjį įspūdį kiekvienoje naujoje vietoje, kurioje gali būti nejauku. Įžengus tokioje pozicijoje, niekas net nesuabejos jūsų pasitikėjimu savimi, atvirumu aplinkai, neturėjimu ko slėpti, tai lyg priešingas ženklas sunertoms rankoms priekyje, – kuomet akivaizdus žmogaus uždarumas. Taip pat tokiu būdu rankinė gali būti atskiriama nuo viso aprangos ansamblio, ji tampa nepriklausomu palydovu…
RACIONALUMAS
Šiais beprotiško tempo laikais atsiranda tokių moterų, kurios savo gyvenimą sugeba sutalpinti ir į minimaliausias rankines. Racionalumas – tai, ką atskleidžia šios mažylės. Kosmetika – ilgai išliekanti, kompiuteris – mobiliajame telefone, ištroškau – nusipirksiu, piniginė – kam man ji, turiu kreditinę kortelę… galiu būti žavi, rankose laikydama tik miniatiūrinę gražuolę…
Taigi, mielosios, būkite atsargios… nes išdavikė visada šalia jūsų…