Michelle Pfeiffer

2011 spalis

Vienai iš gražiausių Holivudo aktorių Mišelei Pfaifer (Michelle Pfeiffer) šiemet sukako 53 metai. Dažniausiai šio amžiaus moterys jau nerimauja dėl nelaukiamų laiko tėkmių, o tuo labiau aktorės, kurios visada nori išlikti gražios ir jaunos. Juk jų darbai yra įamžinti kino juostose ir jie išlieka daug metų, gal net visą laiką. Jaunystė visada yra rimta konkurentė dabarčiai, bet tokios moterys kaip Mišelė Pfaifer, nepasiduoda. Daugelis aktorės gerbėjų, kritikų spėlioja ir aptarinėja jos grožio paslaptis, kurias ji, be abejo, slepia, o į nepageidautinus klausimus atsakinėja dviprasmiškai. Ji neprisipažįsta dariusi plastinę operaciją, bet ir neneigia, kad dažnai pagalvoja apie šios srities specialistus. Pavydėtinai idealiai patrauklūs veido bruožai, taisyklinga nosis, raukšlių nematyti, – nenuostabu, kad Mišelė Pfaifer yra pripažinta viena iš seksualiausių moterų Holivude ir ne tik jame. Kaip pati tvirtina, liekną figūrą ir gražią išvaizdą jai padeda palaikyti sportas. Laisvalaikiu ji visada stengiasi pyragų kepimą derinti su sportu. Rezultatai akivaizdūs.

Aktorė apie metus negalvoja, tik stengiasi išlaikyti pusiausvyrą tarp: kas tinka ir kas netinka, kai tau virš penkiasdešimt. Vienintelio dalyko ji neatsisakytų, – tai džinsai, kuriuos ji dėvi labai  dažnai.                                                         

Mišelė Pfaifer jau vaikystėje maivėsi prieš veidrodį, svajodama būti artiste. Bijojo tik tėvo, kuris buvo griežtas ir reiklus ir drąsi jautėsi su mama, kuri atlaidžiai su šypsena stebėdavo teatralines dukters repeticijas. Save būsimoji aktorė gražia nelaikė, buvo peštukė ir, be abejo, niekada nemanė, kad jai kada nors gyvenime taip pasiseks. Mokslai nelabai viliojo, todėl kažkokių didesnių perspektyvų nesitikėjo. Gimusi ir augusi Kalifornijoje, Mišelė 1976 metais baigė mokyklą ir įstojo į koledžą studijuoti teismo reporterės mokslų. Bet greit juos metė ir pradėjo dirbti prekybos centre. Nuobodus darbas mergaitės netenkino ir, draugių patarimais padrąsinta, sudalyvavo grožio konkurse. ,,Mis Los Angeles” karūnos ji negavo, tačiau laimėjo Orange grafystės mis titulą ir atkreipė į save šou verslo žmonių dėmesį. Atsirado pasiūlymai filmuotis reklamose, televizijos serialuose.

Pirmą kartą Mišelė Pfaifer kaip aktorė rimčiau buvo pastebėta 1982 metais filme ,,Greisė II”, tai buvo populiaraus 1978 m. pasirodžiusio filmo ,,Greisė” tęsinys. Tuo metu aktorei asmeninis gyvenimas klojosi prastai, nes neseniai buvo išsiskyrusi su vyru, taip pat aktoriumi, režisieriu Peteriu Hortonu. Keli metai uolaus darbo darė Mišelę vis populiaresne. Jai buvo siūlomi vaidmenys įvairaus žanro filmuose. Tai kino juostos ,,Ištekėti už mafijos”, ,,Nepaprasti Beikerio gatvės berniukai”, ,,Pavojingi ryšiai”. Teko vaidinti ir moterį-katę filme ,,Betmeno sugrįžimas” ir eilę kitų įvairių vaidmenų.

1993 metais Mišelė Pfaifer išteka antrą kartą. Tai žmogus taip pat dirbantis toje pačioje srityje kaip ir Mišelė. Deividas Kelis yra televizijos scenaristas ir prodiuseris, daugiau tapo žinomas po serialo ,,Eli Makbyl”. Beje, tais pačiais metais ji įsidukrina juodaodę mergaitę, o netrukus porai gimsta sūnus. Aišku, kad laimę atradusi šeimoje, kurios taip troško, aktorė ją labai vertina ir saugo. Ji, kaip ir daugelis žinomų žmonių, nemėgsta viešumos, labai atvirauti, bet nuo to nepabėgsi. Žvaigždė, kokia ji bebūtų, visada žiba ir labiau matosi nei kiti žmonės. Nežiūrint to, kad nemažai laiko praleidžia filmuodamasi, daug dirba, Mišelė didžiausią dėmesį skiria šeimai, viską dėl jos pamestų. Ji iš tų daugumos moterų, kuri pirmenybę skiria artimiems žmonėms, o po to karjerai. Gal dėl to aktorė yra labai patraukli daugumai žmonių.

Mišelė Pfaifer yra ne vieną kartą nominuota Oskaro ceremonijoje. Tai filmai: ,,Pavojingi ryšiai”, ,,Garsūs broliai Beiker”, ,,Meilės laukai”. Daug laiko kuriant filmus praleido su žinomu režisieriumi Brajenu de Palma, puikiu aktoriumi Alu Pačino, filmo ,,Krikštatėvis” žvaigžde. Ne vieną ryškesnį vaidmenį Mišelė yra suvaidinusi britų režisieriaus Stephen Frears filmuose. Vienas iš jų ,,Šeri/ Cheri”, pastatytas pagal prancūzų rašytojos Colette romaną.

Pastaruoju metu aktorė Mišelė Pfaifer su šeima gyvena Šiaurės Kalifornijoje ir dirba kuriant naują režisieriaus Timo Burtono filmą ,,Tamsūs šešėliai”. Šioje kino juostoje aktorė atlieka vampyrės vaidmenį. Filmas turėtų pasiekti mus 2012 -2013 metais.