Mados workshop‘as SNAP Fotofestivalyje

Kasmet sulaukiantis vis daugiau dalyvių ir dėmesio Fotofestivalis ,,SNAP” tą patį patvirtino ir šiais metais. Didžiausias, jau šeštasis, renginys Lietuvoje fotografijos mėgėjams pasiūlė plataus spektro programą: vyko foto darbų konkursas, paskaitos apie įvairias fotagrafijų temas bei nemažą dėmesį pritraukusios portfolio peržiūros.

Bene didžiausią populiarumą renginyje turėjo uždarosios/specializuotos kūrybinės dirbtuvės – workshop‘ai. Jų durys buvo atviros visiems ir lankytojų tikrai netrūko. Besidominančiųjų buvo išties daug: vieni ieškojo naudos, norėdami pasitobulinti ar sužinoti kažką naujo, kitiems tiesiog buvo smalsu pasižiūrėti kaip vyksta fotosesija, pasiklausyti praktinių profesionalaus fotografo patarimų ir pasakojimo. Temų pasirinkimas buvo taip pat platus: reklamos, portretinė, vestuvių fotografija, postprodukcija ir daugelis kitų.

,,Mados fotografija“ – tai bene pati patraukliausia ir populiariausia tema, todėl Mados workshop‘as buvo tikrai aktyvus. Mados tema 2,5 val. kalbėjo Kauno IĮ Focus Studio vadovas, fotografas Darius Tarėla. Daugiametę patirtį šioje srityje turintis profesionalus fotografas turėjo ką papasakoti ir mano, kad besidomintiems mados fotografavimu, jo paskaita ir patarimai turėtų būti vertingi.