Juvelyrinis Bohem manikiūras

2013 liepa

Filigranė – įdomiausia juvelyrikos kryptis, iki šiol daroma tik rankomis. Kiekvienas kūrinys praktiškai yra unikalus, ne išimtis ir nagų papuošimai-manikiūras, padarytas tokiu būdu. Jis bus vienintelis ir nepakartojamas.

Bohem manikiūras – filigranė, emalė ir juvelyriniai raštai. Atrodytų, kad manikiūro kūrime jau išbandyta viskas ir paskutiniuoju metu jis patraukė link prabangos: yra nagų lakas su aukso, net deimantų dulkėmis. Bet britų juvelyrinių papuošalų linija Bohem nusprendė papuošti rankas išskirtiniu manikiūru – nagų papuošalai pagaminti iš tauriųjų metalų.

Naujoviški ir modernūs nagų papuošimai papildyto gyvenimo būdą, jis pasirenkamas pagal stilių, kad tiktų kiekvienai progai – net labiausiai ypatingai. Toks išskirtnis manikiūras leis išreikšti savo individualumą.

Bohem nagai – tai juvelyrinės kūrybos ir įprasto manikiūro derinys. Jis sukurtas rankomis iš tauriųjų metalų kiekvienai pagal skonį ir pagal biudžetą: iš 925 prabos sidabro, iš 9, 18, 22 karatų aukso ir iš 950 prabos juvelyrinės platinos.

Dizaineriai atsižvelgdami į įvairių formų ir dydžių nagus, sukūrė didelę įvairovę. Visos Bohem kolekcijos įtrauktos į tris kategorijas: minimalistinės iš tauriųjų metalų, filigranė ir emalė, atskiros pagal stilių – nuo vintažo iki gotikos. Tokie  nagų papuošimai pritvirtinami prie savųjų nagų specialia lipnia juostele.