Džuliją Roberts lydi sėkmė

2011 birželis  

Manoma, kad žavioji Džulija Roberts (Julia Roberts) yra laimingas žmogus gyvenime. Niekas nepaneigs, kad ji yra viena iš geriausių Holivudo labai gerai apmokamų aktorių. Tik išvydę ekrane jos veidą, nesusimąstydami stengiamės pažiūrėti filmą, kuriame ji vaidina. Ir ne dėl to, kad malonu žiūrėti į gražų veidą, žavingą šypseną. Kino pasaulis pripažįsta, kad jos atliekami vaidmenys yra suvaidinami puikiai, tikroviškai. Ekrane kaip ir gyvenime Džulija Roberts visada pasitikinti savimi, jautri ir, svarbiausia, moteriška. Vien tik akys apie tai byloja. Save ji laiko vieną iš laimingiausių moterų pasaulyje. Pirmoji santuoka su aktoriumi Lylu Lovečiu (Lyle Lovett) nenusisekė, taip pat ir tolesni romanai su Holivudo asais kaip Liam Nieson, Daniel Day-Levis, Kiefer Sutherland ir kt. nesuteikė jai laimės. Gerbėjų be abejo netrūko. Po pažinties su operatoriumi Daniu Moderu (Danny Moder) Džulijos gyvenimas apsisuko 180 laipsnių kampu. Laimę ir ramybę ji rado šeimoje. Ši santuoka laikoma idealia. Šiuo metu aktorė augina tris vaikus. Tai septynmečiai dvynukai duktė ir sūnus, o trečiajam berniukui Henriui jau ketveri metukai. Šeimyninis žvaigždės gyvenimas yra kaip po stiklu, pastoviai stebimas visuomenės bei persekiojamas gerbėjų ir paparacų. Užtat šeima stengiasi kuo daugiau būti nuo žmonių akių. Didelę laiko dalį sutuoktiniai praleidžia savo rančoje Taoso grafystėje Naujojoje Meksikoje. Ši įspūdingai kalnuota Šiaurės Amerikos vieta suteikia ramų gyvenimą. Čia pabėgama nuo miestų šurmulio, nuo gyvenimo tempo. Džulija Roberts sako, kad tik čia ji atranda viešpataujančią savo ir savo šeimos ramybę. Jos mėgstamas posakis: ,,ramiai ir gražiai gyventi”. Ir tai jai, atrodo, puikiai sekasi.

Apdovanota gamtos dovana būti gražiai, Džulija Roberts yra kritiškai nusiteikusi plastinių operacijų atžvilgiu. Ji mano, kad raukšlės ar šiaip kiti senaties simptomai labai bijo šypsenos. Pastovus laimės, dvasinės ramybės jutimas lyg ir stabdo negailestingai bėgančius metus. O tai, ką davė gamta, reikia labai vertinti ir tausoti. Jau gerokai peržengusi keturiasdešimtmetį, Džulija tebėra žavi moteris. Tiesa, ji turi vieną įdomią keistenybę – makiažą daro gulėdama, nes mano, kad tai padeda veido atsipalaidavimui. Besišypsodama teigia, kad jei gerai ir ryškiai pabrėš akis kosmetiniu pieštuku, tai bus labai panaši į Sofiją Loren.

Džuliją Roberts retokai matome reklamose, nes ji mano, kad jos užtenka kine. Nežiūrint to, Džulija kartais išduoda savo principus. Prieš keletą metų iš gerai žinomų pasaulyje mados namų Gianfranco Ferre reklamos ji gavo 5 milijonų honorarą už bendradarbiavimą. 2010 metais ji pasirašė rekordinį reklaminį kontraktą su kosmetikos milžinu Lankome. Honorarai nežinomi. Čia tik dalis gyvenimo, o šiaip Džulija Roberts save laiko tik aktore ir laiminga moterimi.