Dolce & Gabbana/ True Monica make up kolekcija

2013 birželis

Viena iš ryškiausių 2013 m. naujovių – Dolce & Gabbana kosmetikos kolekcija ,,True Monica“ Make-Up, kurią pristatė pripažinta viena iš seksualiausių moterų pasaulyje, Stefano Gabbana ir Domenico Dolce mūza, aktorė Monica Bellucci. Makiažo atspalvių paletė atspindi klasikinį grožį ir itališkos moters žavesį. Aktorės žodžiais, ,,būti itale – reiškia kasdieną gyventi tarsi tai būtų paskutinė diena, mėgautis kiekviena minute ir ją įsiminti.“

Dolce & Gabbana Make Up kūrybos patarėjas McGrath mano, kad lūpos atlieka svarbų vaidmenį moters įvaizdyje, todėl ypatingas dėmesys šį kartą buvo skirtas lūpoms. Kolekcijos lūpdažių atspalviai tinka bet kokio tipo veidui, o minkšta kreminė formulė susideda iš drėkinamųjų ingredientų, kurie yra atsakingi už minkštumą ir lengvą lūpų putlumo efektą. Asortimente yra trys natūralūs atspalviai –  išskirtinis Nude Monica, šviesiai rausvas True Monica ir minkštas šviesiai rožinis Gentle Monica.

Be lūpų dažų kolekcijoje yra pristatyti nude atspalvių lūpų pieštukai Soft ir Cashmere, keturių spalvų šešėliai akims Smoky, minkšti akių kontūrų pieštukai Graphite ir Chocolate. Taip pat ir nagų lako trio: tamsiai rausvas Gentle bei Perfection ir Petal.