Deborah Lippmann, šou pasaulis ir ,,True Blood“

2012 liepa

Deborah Lippmann: ,,Jei manikiūras, tai tik geras manikiūras“. Jos svajonė tapti džiazo dainininke, atrodo jau neišsipildys – ji užkariavo aukštumas manikiūro srityje. Dienomis dirbusi įvairius darbus, o naktimis dainavusi klubuose, ji nusprendė išbandyti laimę kosmetikos srityje. Ir dabar jos vardas nuolat kartojamas šou žvaigždžių tarpe. Idealus manikiūras, geros kokybės nagų lakas – tokie Deborah Lippmann darbo rezultatai puošia žymias aktores bei kitas šou verslo atstoves.

Netapus dainininke, pakilti ant manikiūro olimpo buvo trokštamas Deborah Lippmann gyvenimo tikslas. Pirmiausia ji pakerėjo visas norinčias gražiai atrodyti savo gimtajame Arizonos valstijos mieste, o po to išvyko į Niujorką ir čia sugebėjo pirmauti tarp manikiūro specialistų. O po apsilankymo pas ją žurnalo Allure redaktorei, kuri pasidariusi manikiūrą, pareiškė: ,,Deborah Lippmann yra viena iš geriausių specialisčių visoje šalyje“, ji dar labiau išgarsėjo. Vėliau tą patį patvirtino ir žurnalas Vogue, tad norinčių patekti pas Deborah Lippmann eilė labai prailgo.

Populiarumas leido Deborah Lippmann plačiai vartoti savo prekinį ženklą. Pirmąją nagų lako kolekciją kurti ją paskatino atvejis, kada ji garsiajai dainininkei Mariah Carey 1998 metais pasivaikščiojimui po Oscar raudoną kilimą padarė manikiūrą: eksperimentavo su lakų spalvom, norėdama išgauti atspalvį, tinkantį prie dainininkės suknelės spalvos. Naujasis lakas buvo pavadintas Satin Doll (Atlasinė lėlė). Dabar Jos klientų sąraše Balenciaga, Versace, Valentino, Donna Karan, Zac Posen ir daugelis kitų mados namų. Taip pat ji dirba ir Fashion filmavimo aikštelėse.

Nepriklausomai nuo jos elitinio statuso bendraujant su lojaliomis garsiomis klientėmis ir mados namais, Deborah Lippmann neslepia savo aistros muzikai. Dauguma jos lakų pavadinimai yra skirti žymioms dainininkėms.

Įvairios kosmetikos kolekcijos būna įkvėptos ir populiarių šou, filmų, serialų ir, kaip taisyklė, turi didelį pasisekimą, todėl fanatikai – stipri jėga, padedanti vystyti šią sritį. Kosmetika ,,vampyrų tema“ taip pat atsirado ir Deborah Lippmann idėjose. ,,True Blood“ – tai nauja amerikietės Deborah Lippmann ir HSN (Home Shopping Network) kosmetikos kolekcija, kuri tęsia vampyrų temą pagal to paties pavadinimo serialą. Į ją įeina ir keli nauji Deborah Lippman sukurti nagų lako atspalviai, skirti filmo herojėms:

 ,,Bad Blood“ – atspalvis, skirtas Pam, kurios vaidmenį atlieka Kristin Bauer van Straten. ,,Šis juodos vyšnios atspalvis įkvėptas Pam, jos aštraus charakterio ir tamsių rūbų, kuriuos ji dėvi“, – taip apibūdina savo naujovę Deborah Lippmann.

,,New Flesh“ – atspalvis, skirtas kitai filmo herojai Sookie Stackhouse. Ją vaidina aktorė Anna Paquin.

,,Strange Love“ nagų lakas yra įkvėptas seksualiosios vampyrės Jessica Hamby (aktorė Deborah Ann Woll), ne tokios jau vampiriškos, bet vis tiek temperamentingos.

Į bendrą Deborah Lippmann ir HSN kolekciją įeina dar ir lūpų dažai, pudros, kvepalai bei kūno kremai su kriaušių ir jazminų kvapais. Į ją įeina taip pat ir smilkalai, žvakės bei parfumerija.

2012 metų bendra Deborah Lippmann ir HSN kosmetikos kolekcija ,,True Blood“ gerbėjams bus prieinama rugpjūčio 9 dieną.

Deborah Lippmann savo kūriniuose naudoja unikalias tekstūras, jos kosmetinių gaminių sudėtyje nenaudojama kenksmingų medžiagų (formaldehido, dibutilftalato, tolueno), be to, jos sukurti nagų lakai pripažinti nepakartojamų atspalvių.