Blakstienų priežiūra

2012 lapkritis

Išraiškingos, gražios akys – svarbus grožio kriterijus, nes jos pirmiausia krinta į akis ir labiausiai jomis rūpinasi moterys. O gražias akis paryškina gražios blakstienos, kuriomis, deje, ne visos gali pasigirti. Todėl, kokios jos bebūtų, jas reikia dėmesingai saugoti. Moterų blakstienos kenčia kasdieninį tušą bei jo valymą, todėl blakstienoms taip pat reikia maitinančių kaukių.

Galima pasinaudoti ir paprastomis naminėmis maitinančiomis kaukėmis vakare, po makiažo nuėmimo. Vieną iš jų, kurios pagrindinis komponentas – žolelės, galime pasigaminti pačios iš anksto: vieną šaukštą ricinos aliejaus sumaišome su tiek pat ramunėlių ir medetkų ekstrakto.

Jei pastebėjote, kad jūsų blakstienų būklė suprastėjo, jos labiau iškrenta, tam įtakos gali turėti ir organizmo nusilpimas ar kokia nors uždegiminė liga. Jei nujaučiate šią priežastį, tuomet patariama išbandyti šią blakstienas maitinančią kaukę: supjaustytas erškėtuoges užpilti šaltalankiu ir varnalėšų aliejumi lygiomis dalimis. Sumaišius reikia palaikyti tamsioje vietoje apie dvi savaites.

Bet, svarbiausia, reikia nepamiršti, kad labiausiai blakstienoms kenkia nekokybiška kosmetika. Tuomet nepadės ir maitinančios natūralios kaukės. Patartina blakstienų tušą pirkti tik geros kokybės, žinomų gamintojų ir tik specializuotose parduotuvėse. Tik tokios kosmetikos sudėtyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų, be to, jose yra vitaminų, reikalingų apsaugoti blakstienas nuo išsausėjimo ir užkirsti kelią jų retėjimui. Aišku, geriau tušą vartoti rečiau, bet iš tikrųjų reta mergina ar jaunesnė moteris sau taiko tokį patarimą. Todėl, kad blakstienos taptų mūsų puošmena, svarbiausia yra jų priežiūra.