Aromatas Omnia Crystalline L’Eau de Parfum

2013 rugpjūtis

Italų Bvlgari yra žinoma ne tik kaip madingų juvelyrinių dirbinių gamintoja, bet ir kaip parfumerijos kūrėja. Aromatą Crystalline papildė nauja jų interpretacija, malonūs kvapai moterims – Omnia Crystalline L‘ Eau de Parfum.

Šio parfumerijos gaminio pagrindinė mintis – grynas kalnų krištolas ir lotoso šviežumas. Skaidrus medienos-gėlių parfumuotas vanduo atsiskleidžia gaiviomis lotoso ir mandarino natomis, jo širdyje – irisas ir heliotropas. Visą šį kvapą vainikuoja santalas, benzoinas ir muskusas.

Rausvai-aukso spalvos Omnia Crystalline L‘ Eau de Parfum buteliuką sudaro dvi sujungtos sukamosios puselės, simboliškai įkūnijančios harmoniją ir begalybę. Naujas moteriškas aromatas suteikia jo savininkei gaivumą, natūralumą ir paprastumą, kartu pridedant truputėlį ir mistinės auros.

Aromato Omnia Crystalline L’Eau de Parfum autorius yra žymus parfumerijos meistras, daugelio prestižinių apdovanojimų šioje srityje laimėtojas, Alberto Morillas. Jis pageidavo, kad naujasis aromatas turėtų dar prabangesnį, rafinuotesnį atspalvį, kartu išsaugojant originalų prekės ženklo braižą.

Reklaminėje Omnia Crystalline L‘ Eau de Parfum kampanijoje dalyvavo garsus modelis – lietuvė  Edita Vilkevičiūtė, tapusi naujojo aromato reklaminiu veidu.