Aromadieta – kvepalai lieknėjimui

2012 rugsėjis

Norinčių sublogti ne mažėja, o daugėja, ypač pastaruoju madingu ,,liaunų modelių“ laikotarpiu. Įvairių dietų ir lieknėjimo priemonių sąrašą papildė prancūzų kosmetologijos kompanja Veld‘s, išleisdama aromatą Prends Moi Eau de Minceur (Take Me), kaip teigiama – lieknėjimui. Kūrėjai tvirtina, kad tai pirmasis aromatas su lieknėjimo efektais, kurio sudėtyje yra kofeino, karnitino ir spirulino. Jie, aktyvuodami fermentus, padeda deginti riebalus. Aromato sudėtyje yra specialių medžiagų, išskiriančių endorfiną, kuris sumažina alkį.

BIO-EC Centro (Centre of Biological Research and Cutaneous Experimentation) atliktų tyrimų duomenys rodo, kad 73 proc. dalyvavusių eksperimente, visiškai prarado alkio jausmą. Kiek tai pasitvirtins, o skeptikai išvis tuo abejoja, bet laukiančiųjų, reikia manyti, naujųjų kvepalų yra nemažai.

Naujasis aromatas buvo kūriamas naudojant tokias pačias technologijas kaip ir naujo poveikio mechanizmu pagrista neurokosmetika (naudojant raminamojo poveikio kosmeceutinius produktus) ir olfaktometrija (uoslės jautrumo matavimas). Tokie kvepalai gali ,,pagerinti“ kūno apvalumus naikinant beta endorfinus (stimuliuojamųjų neuromediatorių išsiskyrimas galvos smegenyse). Jie taip pat suteikia lengvo masažo poveikį. Be to, aromato Prends Moi formulėje yra tas pats karnitinas ir du pagrindiniai fermentai, kurie  dalyvauja riebalų paskirstyme.

Prends Moi yra gėlių – vaisių kvapo, jame yra jazminų, kvapiųjų kanangų, vanilės, baltojo muskato, bergamočių, mandarinų, greipfrutų aromatai.