Vaikų ir jaunimo gimtadieniai fotostudijoje

IMG_002_Children_s_birthdays_in_photo_studio IMG_001_Children_s_birthdays_in_photo_studio

Pati asmeniškiausia metų šventė yra gimtadienis, o vaikams ji yra pati reikšmingiausia ir svarbiausia. Todėl čia, kaip niekur ir niekada, daugiausiai įdedame širdies, šilumos, dėmesio ir pastangų.

Kviečiame švęsti vaikų ir jaunimo gimtadienius fotostudijoje Focus Studio – čia ir tortas bus skanesnis, ir smagumo daugiau:

• Šventės pagrindinis akcentas – gimtadienio fotosesija. Didelis dėmesys jubiliatui ir visiems svečiams bei tėveliams. Prisiminkime, kad vaikai dažnai žavisi modeliais, o ypač mergaitės. Todėl gimtadienio proga galima suteikti jiems galimybę pasijusti tikromis žvaigždėmis.

• Mamyčių patogumui – įrengta virtuvė šventės pasiruošimui.

• Studija yra didelė, todėl visi jaučiasi laisvai ir nesuvaržytai.

• Fotostudija įrengta taip, kad joje gerai jaustųsi ne tik vaikai, bet ir tėveliai – įrengta poilsio zona, baras, prie kurio būsite pavaišinti itališka kava.

Gimtadienio šventimas fotostudijoje tikrai liks nepamirštamas, kurį visada primins gimtadienio nuotraukos.

Vaikų gimtadienius fotostudijoje rekomenduojame švęsti nuo 8 metų amžiaus.

Daugiau informacijos www.focusparty.lt

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 614 55283, El.paštas info@focusstudio.lt

IMG_003_Children_s_birthdays_in_photo_studio IMG_004_Children_s_birthdays_in_photo_studio IMG_005_Children_s_birthdays_in_photo_studio IMG_006_Children_s_birthdays_in_photo_studio IMG_007_Children_s_birthdays_in_photo_studioIMG_008_Children_s_birthdays_in_photo_studio IMG_009_Children_s_birthdays_in_photo_studio IMG_010_Children_s_birthdays_in_photo_studio IMG_011_Children_s_birthdays_in_photo_studio