Reklaminė fotografija

Reklaminės fotografijos tikslas yra parduoti produkto teikiamą naudą ar sustiprinti prekinį ženklą. Tačiau reklaminė fotografija ypatinga dar ir tuo, kad ji siekia parduoti ne tik patį produktą, bet ir idėją, gyvenimo būdą ar nuotaiką. Šiuo atveju fotografas turi didesnę kūrybinę laisvę, todėl gali interpretuoti ir turėti savo viziją kaip produktas, paslauga ar idėja turi būti išpildyta fotografijoje. Žinoma, ypač glaudus bendradarbiavimas su užsakovu būtinas tam, kad pagrindinė mintis būtų aiškiai suprasta, o rezultatas pateisintų lūkesčius. Su klientu iš anksto aptariamas siužetas, jei reikia daromi eskizai, ir tik tada pradedama įgyvendinti idėja.

Reklamines fotosesijas darome FOCUS STUDIO fotostudijoje su specialiu apšvietimu, naudojant įvairius rekvizitus, aksesuarus. Tačiau kai kurios fotosesijos daromos ir kitose erdvėse ar lauke. Kartais tai būna panašu į ekspediciją. Vykstame ir į kitas fotosesijai reikalingas vietas – viešbučius, prekybos centrus, aerodromus, druskų kasyklas ir t.t.

Reklaminės fotografijos darbai turi būti ypač aukštos rezoliucijos tam, kad kokybė nenukentėtų spausdinant didelio formato nuotraukas, plakatus.

Focus Studio dirba tiek su produktų/daiktų reklamine fotografija, tiek su žmonėmis, modeliais, herojais. Žinoma, reklaminė fotografija neatsiejama nuo nuotraukų retušo – postprodukcijos, todėl komandinis darbas su grafikos dizaineriais turi būti itin glaudus.

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996, El.paštas info@focusstudio.lt

Reklaminė fotografija Reklaminė fotografijaKarštoji kirpėjo kėdė, muzikinė komedija, plakatasINGRID salono reklamina © Darius Tarela

 Reklaminė fotografija, Žalgirio reklaminis maketas © Darius Tarela Reklaminė fotografija, Žalgirio reklaminis maketas © Darius TarelaReklaminė fotografija, Žalgirio reklaminis maketas © Darius Tarela