Vera Wang 2011/ 2012

2011 lapkritis

Vestuvinių suknelių karalienė Vera Wang, šiais metais pristačiusi naują modernių nuotakų rūbų kolekciją White by Vera Wang 2012, nei kiek nestebina mados gerbėjų bei kritikų. Mėstanti avangardinį stilių, pasižyminti neįprastom naujovėm, dizainerė parodo naujus modelius ne baltame, kaip įprasta vestuvinių suknelių stiliuje, bet įvairių kitų spalvų fone. Pati pripažindama, kad mėgsta paprastumą ir natūralumą, ji pateikia gan įdomią ekspoziciją. Nežiūrint to, kad kolekcija pavadinta White by Vera Wang, vestuvinės suknelės ant podiumo pasirodo pilkais, persikiniais, žalsvais, smėlio atspalviais. Stiliai labai įvairūs – nuo klasikinio iki romantiško su daugeliu puošybos elementų ar griežto sukirpimo. Neįprastas vestuvinių suknelių dekoras – dauguma modelių buvo puošti juodais diržais. Šių ekscentriškų meno kūrinių su masyviomis asimetriškomis detalėmis, įvairiais suknelių puošimais iš tiulio, kaspinais, gėlėmis, gausiais raukiniais bei klostėmis įvaizdis gan prabangus ir skirtas ne visiems. Dauguma vestuvinių suknelių buvo apvainikuotos neįprastais galvos papuošimais. Vietoj tradicinių nuometų galima pasigrožėti įvairiausiais plaukų aksesuarais iš permatomų gėlių. Prašmatni vestuvinių suknelių kolekcija, be abejo, sudomins kiekvieną mados stebėtoją, bet įsigyti tokio lygio kūrinį galės gal būt ne visi. Suknelės vertinamos nuo 600 iki 1500 dolerių.

Tačiau dar originalesnė tamsių spalvų gama kitoje vestuvinių suknelių kolekcijoje, kurioje dominuoja tamsiai rudos, tamsiai pilkos ir net juoda spalvos. Nors Vera Wang nėra pradininkė juodų vestuvinių suknelių – tai seniai ne naujiena, bet visgi kolekcija kai ką gal ir šokiruoja. Kažin ar tokie modeliai patiktų romantiškajai nuotakai, bet mėgstančioms gotišką stilių turbūt tai būtų labai originalu. Nežiūrint nuomonių ar vertinimo skirtumų, reikia pripažinti, kad šios vestuvinės suknelės, pasiūtos iš aukščiausios kokybės šilko, tiulio, šifono, organzos, iš tokių tradiciškai moteriškų audinių tamsiam fone, atrodo įspūdingai ir pritrenkiančiai.

Vera Wang – garsi vestuvinių suknelių modeliuotoja, jos darbais puošiasi ne viena įžymybė: Jennifer Lopez,  amerikiečių dainininkė Mariah Carey, aktorė Sarah Michelle Gellar, B. Klintono duktė Chelsea Victoria Clinton ir daugelis kitų. Ši dizainerė šalia vestuvinių rūbų modeliavimo domisi ir juvelyrika, parfumerija, floristika, viskuo kas gražu. Kurdama naują kolekciją ji daug laiko skiria gėlių menui, norėdama kuo originaliau pateikti savo modelių pristatymus.

Ekstravagantiška dizainerė, kurdama savo kūrinius vestuvinėms ceremonijoms, nepamiršo ir žiedų. Ji jau pasirašė sutartį su garsia juvelyrine amerikiečių kompanija Zale Corg, kuri propaguoja brangiuosius metalus ir brangakmenis. Vera Wang kuria kolekciją, į kurią įeis apie 50 vnt. įvairiausių variantų juvelyrinių papuošalų. Vestuviniai žiedai bus išgraviruoti su logotipu ,,Vera Wang” iš vidinės pusės, o mėlynieji safyrai, puošiantys žiedus, bus nuo Zale Corporation. Dizainerė sako, kad šis naujas jos projektas bus kaip meilės vestuvinei madai  patvirtinimas. Tai bus pirmoji jos vestuvinių papuošalų kolekcija.