Vasaros makiažas iš Chanel kolekcijos

2013 balandis

 

Chanel makiažo specialistas Peter Phillips teigia, kad pagrindiniai makiažo atspalviai 2013-ųjų vasarą bus žalia, mėlyna ir jūros bangos, todėl ir jo sezoninėje makiažo kolekcijoje, sukurtoje Chanel, yra gausu šių spalvų variacijų.

Be įprastų make-up priemonių visažistas pristatė ir naują produktą – pieštuko formos akių šešėlius vandens pagrindu. Kompaktiški ir praktiški akių šešėliai Stylo Eyeshadow – tai svarbus vasaros aksesuaras, kurį labai patogu nešiotis su savimi.

Visažistas pataria: kadangi šešėliai yra vandens pagrindo, juos reikia iškart paskirstyti ,,reikiamoje“ voko vietoje, neleidžiant prieš tai užsifiksuoti. Nepatartina daugiau atspalvių naudoti vienu metu – tiesiog vieną užtepti kaip pagrindą, o antruoju užakcentuoti apatinį voką ar akies kraštelį.

Į kolekciją įeina 4 spalvų vandeniui atsparus tušas blakstienoms Inimitable Intense. Visažistas pataria: vienintelis iš keturių – ultramarino spalvos tušas tinka visam blakstienų ilgiui, o kiti – pilkai-mėlynas, žalsvai melsvas ir geltonas tepamas ant juodai padažytų viršutinių blakstienų galiukų arba per visą ilgį ant apatinių blakstienų.