Rojaus paukštė Dior makiažo kolekcijoje

2013 balandis

2013-ųjų vasarą Dior moteris – rojaus paukštis, spinginti ryškiomis spalvomis, primenančiomis povus ir smaragdinius Karibų vandenis. Tai mados namų vyriausiojo makiažo specialisto Tyen mintis, padėjusi pradžią naujai make-up priemonių kolekcijai Bird of Paradise: mėlyni ir rožiniai akių šešėliai, lūpų blizgesys koralų atspalvio, žalias nagų lakas. Daugelio produktų sudėtyje yra švytinčių dalelyčių, kurių kibirkščiavimas panašus į egzotinių paukščių plunksnas.

Vasaros makiažo kolekcija Bird of Paradise 2013:

Dior 5 Couleurs Eyeshadow Palette (akių šešėlių paletė) – keturių atspalvių akių šešėliai ir vienas, kuris gali būti naudojamas kaip linijinis. Dviejų spalvų šešėliai Peacock (2 šilti žali atspalviai) ir Blue Lagoon (2 šalti mėlynai-žali atspalviai).

Dior Nude Tan Paradise Blush (bronzantai/ skaistalai) – dviejų spalvų (coral ir rožinės) keli atspalviai yra skirti įvairaus laipsnio įdegimo odai, suteikiantys šviežią, matinę  išvaizdą.

Dior Skin Nude Tan BB Cream – kremas suteikia lengvą įdegio efektą.

Dior Jelly Lip Pens – naujas dekoratyvinės kosmetikos produktas. Tai keturių švelnių atspalvių gerai drėkinantys balzamai lūpoms, maloniai tepami, puikiai tinkantys vasarai.

Bahia (žalsvai mėlyna ir fuksija) ir Samba (sidabrinis turkis ir mėtos) – nagų lakas. Jis yra puikus derinys tarpusavyje, gerai atrodo ant rankų ir kojų.

Į kolekciją įeina ir Dior Addict Lipstick – 4 lūpdažių atspalviai: Passionnee, Exotique, Flamingo, On The Beach.