Prie Malibu krantų aptikta paslaptinga povandeninė struktūra

2014 birželis

01_Paslaptinga struktura_Malibu_pakrantese_Point Dume_Nuotr_google_lt_maps

Kalifornijoje, Malibu pakrantėje, yra vieta Point Dume, kur gyventojams karts nuo karto teko stebėti keistus reiškinius: neatpažinti objektai dideliu greičiu pakildavo iš vandens ir vėl dingdavo Ramiojo vandenyno gelmėse.

Ypatingai per 1950-uosius ir 1960-uosius ten buvo užfiksuota daug atvejų, vadinamų NSO pastebėjimais. 1970-ųjų pradžioje žmonės ateidavo net šeimomis į Point Dume paplūdimį naktį stebėti švytinčių neatpažintų objektų. Šią vietą NSO tyrinėtojai vadina amžinai ieškomu ,,Šventuoju Graliu“.

Pasinaudojus Google Earth palydovinėmis nuotraukomis, šioje pakrantėje aptiktas neįtikėtinas radinys: didžiulė povandeninė suapvalintos formos struktūra, panaši į statinį. Apie atradimą paskelbė Maxwell, Dale Romero ir Jimmy Church 2014 m. gegužės 12 d. per Dark Matter Radio. Sekančią dieną pranešimas pasirodė ir Facebook, Twitter ir Bažnyčios radijo programose.

02_Paslaptinga_struktura_Malibu_pakrantese_Point_Dume_Saltinis_geekologie_com 03_Paslaptinga_struktura_Malibu_pakrantese_Point_Dume_Saltinis_x_u_f_o.blogspot_com

Plynaukštės struktūra yra 1,35 x 2,45 mylių į plotį (2,17 x 3,94 km) ir 6,66 mylių (10,72 km) nuo žemės. Pastebėtos atraminės kolonos ir angos tarp jų. Angų plotis 2745 pėdos (836,67 m) ir apie 630 pėdų (192,02 m) aukštis. Spėjama, kad tai panašu į slėptuvę nuo branduolinės bombos arba į povandeninę bazę, nes vien ,,lubų“ storis yra apie 500 pėdų (152,40 m).

Kadangi čia per eilę metų buvo pastebėti šimtai NSO ir neatpažintų vandens objektų, manoma, kad turėtų būti ir užslaptinta jų povandeninė bazė. Padaryta nemažai nuotraukų, bet jos aptikti, kaip ir tikėtina, nepavyko.

Rasto objekto angos visiškai įmanomos branduolinių povandeninių laivų plaukiojimo galimybei. Yra nuomonių, kad NSO ir neatpažintų plaukiojančių objektų aktyvumas čia galbūt susijęs su prieiga prie įvairių karinių objektų, kurie yra Jungtinių Valstijų viduje, pavyzdžiui, tokių kaip karo laivyno bazė China Lake, kuri randasi Mojave dykumoje, povandeninis karo laivyno centras Hawthorne, NV tarp Las Vegaso ir Reno.

Nuotraukose galima pamatyti aptikto objekto išsidėstymo vietą, atsižvelgiant į pakrantes, Los Andželą ir jo natūralią aplinką, tai nesutampa su milžiniško dydžio struktūra.

Informacijos autoriai pateikia paslaptingos struktūros koordinates:

34° 1’23.31″N 118°59’45.64″W