Mėnulyje pastebėtas keistas trikampis objektas

2014 sausis

01_Paslaptingas_trikampis_Menulyje_saltinis_dailymail_co_uk

Paranormalių reiškinių tyrinėtojas, pseudonimu WowForReeel, savo vaizdo portale “Youtube.com” paskelbė Mėnulio paviršiaus vaizdą, kuriame matyti dvi paslaptingo trikampio pusės. Kampas tarp jų yra lygiai 90 laipsnių. Keista figūra buvo užfiksuota ir naudojant ,,Google Moon”. ,,Tai milžiniškas trikampis su septyniais šviečiančiais taškais išilgai abiejų kraštinių“, – praneša Daily Mail.

Milžiniško dydžio konstrukcija iš tiesų panaši į dirbtinės kilmės objektą, todėl nežemiškos civilizacijos egzistavimo šalininkai mano, kad į kamerą atsitiktinai pakliuvo ateivių laivas ar kosmoso bazė. Kad šis objektas yra natūralios kilmės, abejotina, taip kaip retai pasitaiko gamtinių idealiai simetriškų objektų. Kad trikampis suprojektuotas sąmoningai, veda prie minties ne tik kitų civilizacijų ieškotojus.

02_Paslaptingas_trikampis_Menulyje_saltinis_dailymail_co_uk

Paranormalių reiškinių tyrėjas WowForReeel teigia, kad jau seniai studijuoja Mėnulio kraterius, bet niekada nematė nieko panašaus. Pasak jo, keistą objektą galima pastebėti pagal koordinates: 22042’38.46N ir 142034’44.52E

Be to, pasak tyrėjo, panašią struktūrą jis aptiko po Antarktidos ledu. ,,Tai trikampio formos objektas 125×90 metrų dydžio”, – pranešė WowForReeel.