Legendinė Atlantida Bermudų trikampyje?

2013 gegužė

01_Bermudu_trikampio_povandenines_piramides 02_Bermudu_trikampyje_yra_povandeninio_miesto_liekanos_foto_Peru_Punto_com

Bermudų trikampis yra viena iš labiausiai paslaptingų, pavojingų, o kartais ir mirtinų vietų Žemėje. Ištisus dešimtmečius bebaimiai mokslininkai bando išsiaiškinti paslaptingus reiškinius, atsirandančius šioje konkrečioje pasaulio vietoje. Dar Kristupas Kolumbas užrašė savo dienoraštyje apie keistus šviesos švytėjimus ir kompasų gedimus. Jame pasakojama apie netikėtus oro svyravimus, laivų ir lėktuvų dingimus bei kitus paslaptingus nutikimus, kurie negali būti atmesti kaip natūralūs gamtos reiškiniai.

Kai kurie nepriklausomi mokslininkai turi savo teoriją, kad paslaptingus Bermudų trikampio reiškinius sukelia kažkokios senovės technologijos, panardintos į Atlanto vandenyną, didelės energijos įrenginys, kuris gali sukurti laiko-erdvės portalus, sugebančius transportuoti žmones ir daiktus į kitus pasaulius ar kitų matmenų gelmes.

Apie giliai po vandeniu Bermudų trikampyje esančius paslaptingus statinius amerikiečiai žinojo beveik prieš penkiasdešimtmetį, bet viešai apie tai paskelbė okeonologas Verlag Meyer 1991 metais, atsitiktinai aptikęs nežinomus objektus. Dėl įvairių priežasčių tyrinėjimai buvo atidedami vėlesniam laikotarpiui. Tuo intensyviai užsiėmusi amerikiečių ir prancūzų mokslininkų grupė viešai patvirtino apie stulbinantį atradimą – Karibų jūros dugne esančias povandenines piramides ir Sfinksą, taip pat ir vadinamą stiklinę piramidę. Dalinai skaidri struktūra yra net kelis kartus didesnė už Cheopso piramidę. Jos pagrindas yra 300 metrų ilgio ir 200 m aukščio, o viršūnė nuo pagrindo pakyla iki 100 metrų. Statinio viršūnėje yra dvi labai didelės angos, kur siaučiančios bangos sudaro milžiniškus sūkurius, stipriai įtakojančius jūros paviršių. Mokslininkai iškėlė teoriją, kad tokiu būdu kunkuliuojantis vanduo gali turėti įtakos laivų ir lėktuvų įtraukai, tuo pačiu sukuriant paslaptingumo aurą, kuri supa šią teritoriją.

03_Bermudu_trikampis 04_Legendine_Atlantida_Saltinis_andreasrocha

Kalbant apie piramidės medžiagos sudėtį, pagal preliminarius duomenis atrodytų, kad struktūra yra pagaminta iš stiklo arba stiklo kristalų, nes yra gana lygi ir dalinai permatoma. Tačiau daugiau informacijos mokslininkai neteikia, vyksta išsamus tyrinėjimas ir kokie rezultatai bus pateikti, šiuo metu sunku įsivaizduoti.

Tačiau nemažą įdomumą kelia kai kurių mokslininkų teiginiai, kurie remdamiesi pirminiais stebėjimo duomenimis, pareiškė, kad piramidės medžiagų technologija yra nežinoma, nors ji ir primena storą stiklą. Taip išeitų, kad Bermudų trikampyje aptikta piramidė yra mūsų laikų arba jos pastatymą reikėtų ,,nukelti“ į tolimą praeitį ir teigti, kad jas pastatė tokia išsivysčiusi civilizacija, kurios technologijų mes nežinom. Archeologai šioje vietoje priversti ieškoti loginio ir racionalaus paaiškinimo apie stiklo-kristalo piramidės buvimą Karibų jūros dugne.

Sunkiai prieinamų gelmių dugno sudėtis rodo, kad nežinomos civilizacijos griuvėsiai susiformavo ledynmečio pabaigoje. Kaip įrodymas buvo rasta flora, fauna ir stalaktitai, kurie susidaro tik ant žemės paviršiaus. Jų panašumas su kitais atrastais Senojo pasaulio artefaktais perša išvadą, kad tai gali būti senovės civilizacijos liekanos, gyvavusios gal prieš dešimt tūkstančių ar daugiau metų.

Povandeninė Bermudų piramidė gali būti įrodymas to, kad kadaise čia, Karibų baseine, egzistavęs senovės žemynas pasinėrė į vandenyną po pasaulinio kataklizmo, tai reiškia, kad čia vystėsi nežinoma civilizacija. Gal tai ir bus legendinė Atlantida?

Kai kurie mokslininkai mano, kad ilgą laiką Bermudų trikampio apačioje buvo energijos šaltinis, galintis trikdyti radijo prietaisus ir radarus. Jei legendinė Atlantida tikrai egzistavo, tai ši piramidė gali būti kažkokios išlikusios galingos technologinės mašinos liekanos, galinčios gaminti energiją. Tokia mašina, šiuo atveju piramidės formos, gali būti istorinio originalo modelis, kuris buvo perduodamas viso pasaulio vėlesnėms kultūroms.

Piramidės formos struktūrų yra kiekviename pasaulio kampelyje: Šiaurėje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Rytų Europoje, Vidurio Rytuose, Sibire, Šiaurės Kinijoje ir Centrinėje Azijoje. Kai kas prognozuoja, kad yra piramidė net Pietų ašigalyje, bet  ledo storis, kuris yra daugiau nei 1 km – neleidžia to nei patvirtinti, nei paneigti.

Galima sakyti, kad aptiktos povandeninės piramidės gali būti akivaizdus senovės žemyno – Atlantidos egzistavimo raktas. O neįtikėtina energijos mašina-piramidė galėjo būti skirta pritraukti ir rinkti kosminius spindulius iš vadinamųjų ,,energijos laukų” arba ,,kvantinio vakuumo” ir naudojama kaip pagrindas Atlantidos civilizacijos vystymuisi.