Lancome aromatas La Vie Est Belle

2012 rugpjūtis

2012–ųjų rudenį Lancome pradžiugins kvapniųjų aromatų mėgėjas naujaisiais kvapais – La Vie Est Belle (,,Gyvenimas yra gražus“). Malonų jazminų, apelsino žievių, vanilės, kriaušių, juodųjų serbentų kvapą pro reklaminį Lancome langą skleidžia nepakartojama Holivudo žvaigždės Julia Roberts šypsena.

Lancome prezidentė Youssef Nabi norėjo, kad naujasis kūrinys dvelktų paprastumu bei natūraliu grožiu ir jį pristatyti patikėjo žinomai aktorei. Ji teigia, kad savo moteriškumu ir džiaugsmingu požiūriu į gyvenimą, Julia Roberts pateisino Lancome lūkesčius. Ji yra nuoširdi, nebijo prisiimti įsipareigojimų ir pati pasirenka savo likimą. Ji rado kelią į laimę, kaip ir naujasis aromatas ras kelią į gerbėjų širdis.

Švelniai rožinis La Vie Est Belle buteliukas yra panašus į klasikinį Lancome aromato, išleisto 1949 metais, buteliuką. Naujojo aromato kūrėjai Olivier Polge, Dominique Ropion ir Anne Flipo. Jie trejus metus ieškojo tobulo balanso tarp kvapų, atmesdami apie 500 įvairių variacijų.

Naujojo Lancome aromato La Vie Est Belle pristatymas vyko Villa Ephrussi, vaizdingoje vietoje Prancūzijoje, Cote d‘Azur. Su Lancome Holivudo žvaigždė Julia Roberts bendradarbiauja nuo 2009 metų. Dėka asmeninių ir profesinių nuopelnų, ši moteris tapo savo laiko simboliu. Neeiliniu talentu, stipriais įsitikinimais ir asmeniniu žavesiu ji pilnai atspindi Lancome vertę. Kūrėjai įsitikinę, kas Julia Roberts taps nepriekaištingu naujojo aromato įsikūnijimu.