Laivų mūšis / Battleship

Filmas: Battleship (2012) USA
Žanras: Mokslinis, Nuotykinis, Veiksmo
Režisierius: Peter Berg
Aktoriai: Liam Neeson, Alexander Skarsgård, Taylor Kitsch, Rihanna, Alex Hopper, Gregory D. Gabson, Brooklyn Decker,  ir kiti.
Trukmė: 2 val.

Filmas sukurtas pagal garsųjį žaidimą „Laivų mūšis“. Jis tikrai sudomins mėgstančius mokslinę fantastiką ir tuos, kuriems įdomu kas yra virš mūsų visatos platybėse. Filmo siužetas rutulioja mintį apie galimą pavojų žmonijai, apie Žemės kolonizaciją. Pasinaudodami spec. efektais, Battleship kūrybinė grupė nukelia žiūrovą į tikrą karo zoną, kur vyksta įnirtingi mūšiai su aukštesnėmis jėgomis dėl išlikimo. Svarbiausias uždavinys – išgelbėti žmoniją. Aštresnių pojūčių, nuotykinių  reginių šiame kino filme netrūksta.

Trumpas siužeto aprašymas:

Amerikiečių karinių pajėgų laivas, patruliuodamas jūroje, pastebi neatpažintą objektą. Laivo admirolas įsako pasiųsti grupę kariūnų, kad jie apžiūrėtų ir išsiaiškintų kas tai yra. Pasirodo, kad tai kosminis erdvėlaivis su jame esančiomis nežemiškomis būtybėmis. Derybos, aišku, su jomis neįvyko, nes priešiškai nusiteikę ateiviai, pasirodo, nori užkariauti mūsų žemę. Prasideda įnirtingas laivų mūšis…