Lady GaGa – tokia aš jau gimiau

2011 rugpjūtis

Šių dienų pop muzikos dievaitė, šio stiliaus ikona stebina, džiugina, piktina savo elgesio maniera, apranga. Jos iššaukianti laikysena, išmęsta poza gyvenimui gal ir ne visiems suprantama. Gal ji narkomanė, gal bioseksuali, o gal transvestitas? – Į šias bulvarines kalbas populiarioji dainininkė, kaip sako ji pati, visai nekreipia dėmesio. Pradėjusi šokti ir dainuoti klubuose, karjerą ji pasiekė taip greitai, kad jai galėtų pavydėti ne vienas norintis išgarsėti. Dvidešimt penkerių metų dainininkė ypatingai mėgsta šokiruojančią aprangą, atitinkančią jos dainavimo stilių, žodžių, muzikos reikšmę. Visa tai ant scenos, ,,visa tai dėl jūsų, fanai, mano mažieji, mylimieji monstrai!”

Gyvenime Lady GaGa (Stefani Joanne Germanotta) yra tvirto charakterio, žinanti ko nori ir ko siekia, moteris. Ji yra arši žmogaus teisių gynėja, aktyviai užsiiminėja labdaringa veikla. Ir visai negodi, kaip pati sako, materialinėms vertybėms. Jos jai rūpi mažiausiai. Šiuo metu ji gyvena nedideliame butelyje Niujorke. Pagal žurnalo ,,Forbes” duomenis, ji užsidirba apie šešiasdešimt du milijonus dolerių per metus. Įspūdinga, tiesa? Bet taip atrodo tik mums, mirtingiesiems. Pop žvaigždė šiuos pinigus greit išleidžia įvairiems šou renginiams, draugams. Jiems tai ji negaili nieko.

Tapusi turtinga, ji mėgsta sakyti, kad gyvenimui sąlygas dabar ji diktuoja pati. ,,Kaip patrakusi laksto amerikietiškais kalniukais, bet dabar jie priklauso jai”. Ir atsisakyti prabangaus gyvenimo Lady GaGa nebijotų, svarbiausia – muzika. O ji save laiko kūrybinga, tad vargše niekada netaptų. Ką darytų jei nebūtų pasiekusi tokios karjeros? Paprasčiausiai ir toliau dainuotų klubuose, būtų visiškai laiminga kaip ir seniau. Lady GaGa neslepia, kad dievina madą. Nors ji ir mėgsta, mūsų akimis žiūrint, fantazijų kupiną išvaizdą, miniatiūrinė dainininkė yra labai moteriška ir švelnaus charakterio. Šiaip ji visada mėgsta laikytis kaip tikra ledi.

Savo laiku mėgdžiojo Madonną, jos mūza buvo Donatella Versace. Mėgstamiausias dizaineris – Alexander McQueen. Jie daug laiko praleisdavo kartu, savo mintimis buvo labai artimi. Po dizainerio mirties Lady GaGa išleido naują savo muzikinį albumą Born This Way. Gal tai sutapimas, gal ir ne, bet ji sako, kad būtent Alexander ją įkvėpė naujam kūriniui. Ir mano, jei yra kitas gyvenimas, tai draugas viską mato iš debesų, žavisi jos pasiekimais ir visada palaiko ją. Režisierius Nikas Naitas (Nick Knight), kurį dainininkė vadina genialiu, nes jis pateisino jos viltis ir norus, filmavo klipą, kuriame Lady GaGa vaizduojama kaip motina pabaisa. O įdomiausia tai, kad dainininkė atrodanti kaip spygliuota būtybė, iš kurios kūno lenda aštrūs ašmenys. Paklausta, ką tai reiškia, juokdamasi ji pareiškia, kad tai jokie spygliai, tai jos kaulai. Jie išlenda iš kūno, kai ateina stipri kūrybos banga, visai kaip cunami. Ji yra pas visus, tik ne visiems tai pasireiškia. Gali būti, nesiginčysime. Lady GaGa mėgsta gyventi fantazijų pasaulyje atitrūkusi nuo realybės, mėgsta rodyti pasauliui kokia iš tikrųjų yra.

Nors Lady GaGa yra dar labai jauna, ji visiškai nesibaido atsirandančių raukšlelių ir neigiamai žiūri ir į plastines operacijas. Jos nuomone jas daro tik labai nepasitikintys savimi žmonės. Tokie yra blogesni, nei ji, suteikdama savo išvaizdai neįprastą įvaizdį. Svarbiausia vidinis pasaulis. Dainininkė sako, kad ji niekada nekursto savo gerbėjų nei dainomis, nei savo išvaizda. Jie visada ją palaiko, o jos dainos sukelia jiems norą mylėti pirmiausia save. Lady GaGa nebijo, kad jos muzika atsibos gerbėjams. ,,Žmonės nemėgsta tų, kurie per ilgai užsibūna ir myli tuos, kurie trumpam pasilieka.” Bet Lady GaGa nesitrauks, nes… tokia jau ji gimė.