Kailis amžinai madingas

2011 rugsėjis

Natūralus kailis – viena seniausių medžiagų, iš kurios žmogus išmoko gaminti drabužius. Svarbiausiais natūralaus kailio privalumais laikomas jo atsparumas nusidėvėjimui ir gebėjimas palaikyti komfortišką temperatūrą, neleidžiant organizmui sušalti arba perkaisti. Šią dieną stilingi aksesuarai ir apranga iš natūralaus kailio ar natūralios odos – bet kurios moters svajonė.

Mūsų atšiaurus klimatas diktuoja žieminės aprangos madą. Jau kelis sezonus natūralus kailis pristatomas beveik visų garsių dizainerių kolekcijose, rudens-žiemos kolekcijų mes negalime net įsivaizduoti be jo.

Kailiniai ir aksesuarai iš kailio vyrauja ir mūsų garderobe. Jei nepatinka masyvus kailiniai, galime pasipuošti kailine apykakle ar parinkti žaismingą, praktišką kailinę rankų movą. Ateinantį sezoną madingais bus laikomi žemės spalvos kailiai, ilgas krentantis blizgus plaukas.

Kailį ne be reikalo vadina minkštu auksu. Kailiai mus šildo ir puošia.

Aksesuarai ir dekoras iš kailio – viena karščiausių ateinančios žiemos tendencijų.

Kodėl būtent detalės iš kailio? Todėl, kad šį sezoną ilgas šalikas iš juodsidabrės lapės kailio atrodys žymiai madingiau, nei ilgas audinės paltas ar masyvūs lapės kailiniai. Ilgi šalikai, apsiaustai ir gobtuvai, dekoruoti lapės kailiu, masyvūs kailiniai suknelių rankogaliai, prabangūs sijonai iš audinės, kailinės rankinės ir kepurės – tai toli gražu ne visas šiuolaikinio kailių meno sąrašas. Geriausi dizaineriai ieško naujų kūrybinių idėjų, norėdami pateikti įdomių pasiūlymų madą sekantiems žmonėms.

Jūs be problemų pasirinksite originalų ir stilingą aksesuarą, tinkantį prie Jūsų mėgstamo audinės palto ar kailinukų.

Tarkime lapės arba audinės uodegėlė puikiai atrodys ant Jūsų odinės arba kailinės rankinės, ar netgi prikabinta prie telefono, nes tai padės jį lengvai susirasti rankinuke. Odinis diržas, dekoruotas audinės kailiu, suteiks visai kitokį vaizdą jūsų suknelei. Kailinis dėklas telefonui taps puikiu aksesuaru, tinkančiu ir rimtai moteriai ir madingai panelei. Kailinės ausinės taps puikiu sportinio aprangos stiliaus papuošalu. Kailinė liemenė ne tik madingas aksesuaras, bet ir patogus praktiškas drabužis.

Kailis, Leisan kailiniai, Kristina Kišeniūtė Kailis, Leisan kailiniai, Kristina Kišeniūtė Kailis, Leisan kailiniai, Kristina Kišeniūtė

Kokie gi kailiai ir kokie aksesuarai, pasiūti iš jo yra labiausiai populiarūs?

Šiais metais ypač madoje ilgi šalikai, pelerinos ant pečių, ilgi apsiaustai, apykaklės, rankovių movos, rankinės.

Visos šios grožybės siuvamos iš audinės, lapės, bebro, avies karakulio, net poni kailiuko. Spalva gali būti natūrali. Audinė populiari tiek dažyta, tiek natūralių atspalvių. Ir išvis kailis madingas ir gražus visada: tonuotas, dažytas ar natūralus.

Nepaisant mados nepastovumo, jau keli sezonai iš eilės nuo podiumų nenueina natūralus kailis, jį savo kolekcijose plačiai naudoja garsiausi dizaineriai. Kailinės ausinės, kailiniai, paltai su kailio apykaklėmis, originalūs šaliai, šalikai ir gobtuvai iš kailio, kailiniai galvos apdangalai, suknelės, papuoštos natūraliu kailiu, neduoda madą sekančioms moterims ramybės.

Aksesuarai iš kailio yra geras būdas, norint papuošti aprangą, atrodyti madingai, natūraliai ir, be abejo, gražiai.