Viduramžiais ateiviai kontaktavo su Žemės gyventojais

2017 vasaris

01_Tikint_isslaptintais_Meksikos_artefaktais_viduramziais_ateiviai_kontaktavo_su_Zemes_gyventojais

Meksikos vyriausybės išslaptinti artefaktai, rasti pereitame šimtmetyje, rodo, kad gilioje senovėje kosminiai ateiviai lankė mūsų planetą. Ant daugelio tų akmens objektų iš tolimos epochos pavaizduotos planetos, matomai tos, iš kur atskrisdavo ateiviai, jų erdvėlaiviai ir net jie patys (esoreiter.ru).

02_Isslaptintas_Meksikos_artefaktas

Beveik pusę amžiaus meksikiečiai Jalisco provincijoje rinko šiuos fantastiškus daiktus, priklausančius tolimai praeičiai. Iš viso buvo rasta daugiau nei keturi šimtai įvairių akmeninių dirbinių, kuriuose yra vaizdai su ateivių turiniu.

Pavyzdžiui, viename iš jų yra vaizduojamas ateivis ir jo skraidantis aparatas pakibęs virš jo. Kitame galima įžiūrėti Saturno planetą ir NSO, tai lyg ir paaiškina: šis erdvėlaivis atvyko iš šios mūsų Saulės sistemos planetos. Ir tokių dirbinių su paslaptingais piešiniais yra tiek daug, kad pagal juos galima tyrinėti mūsų planetos kolonizacijos istoriją, susijusią su kosminiais lankytojais.

03_Artefaktas_su_neiprastais_vaizdais 04_Tikint_isslaptintais_Meksikos_artefaktais_viduramziais_ateiviai_kontaktavo_su_Zemes_gyventojais

Šiuolaikinės Meksikos teritorijoje, istoriniame Mezoamerikos regione viduramžiais (12-16 amžiuje) egzistavo didinga actekų imperija – „Mešika“ (iš čia ir kilo dabartinės Meksikos pavadinimas). Sukūrę aukštą kultūrą, jos gyventojai ant įvairių akmens ir keramikos gaminių galėjo vaizduoti tai, kas juos neramino arba tai, kas buvo įprasta jų kasdieniame gyvenime. Todėl daugybė ateivių, jų kosminių laivų, planetų, iš kurių matomai atvykdavo paslaptingi lankytojai, atvaizdai rodo, kad senovės civilizacija ne tik stebėjo NSO, kaip mes šiandien, bet ir kontaktavo su jais.

Tai rodytų, kad nežinomos civilizacijos tuo mūsų planetos istorijos laikotarpiu kontaktavo su žemiečiais. Bet kodėl dabar tyla ir kontaktų vengimas su žmonėmis? Pasak kai kurių ufologų, priežastimi gali būti per didelė dabartinė agresija, būdinga šiuolaikinei visuomenei. Taip pat kariškių ir vyriausybių veikla, visais būdais besistengiant išgauti ateivių technologijų paslaptis bei jų panaudojimas savanaudiškiems tikslams ir netgi masiniam žmonių naikinimui. Galbūt nežinomos civilizacijos bando apsaugoti planetos gyventojus su savo agresija net ir nuo visos Visatos.

Iš viso to išeitų, kad mūsų planetos senovės tautos buvo daug humaniškesnės, mažiau karingos, o tai reiškia, kad ir išmintingesnės nei dabar, nors dažnai mums tai pristatoma atvirkščiai. Žiaurumą ir barbariškumą į mūsų planetą, anot kai kurių ekonomistų-tyrinėtojų, atnešė prekiniai-bankiniai santykiai, kurie ryškiai išskirstė visuomenę į vargšus ir turtingus. Pastarieji tampa vos ne pamišusiais valdovais-multimilijardieriais, dėl pinigų ir valdžios galintys net sunaikinti Žemę.

05_Ar_ateiviai_apsaugo_planetos_gyventojus_su_savo_agresija_nuo_ visos_Visatos