Ateiviai egzistuoja – taip prieš mirtį pareiškė mokslininkas

2014 lapkritis

01_Boydas_Bushmanas_Saltinis_dailymail_co_uk

Rugpjūčio 7 d. mirė mokslininkas Boydas Bushmanas (Boyd Bushman), daugelį metų dirbęs bendrovėje „Lockheed Martin“ vyriausiuoju tyrėju. Čia ne vieną dešimtmetį kuriama ir gaminama pažangiausia karinės aviacijos technika. Yra vaizdo įrašas, kuriame Boydas Bushmanas prieš mirtį pasakojo apie darbą 51-me padalinyje, apie ateivius Žemėje bei NSO ir parodė ateivių nuotraukas, kurios, pasak jo, buvo padarytos vienkartiniu fotoaparatu Nevados karinėje bazėje, praneša METRO.co.uk. Vaizdo medžiagoje B. Bushmanas pasakoja, kad JAV yra asmenų, kurie ateiviams dirba 24 val. per parą.

Galima drąsiai manyti, kad tai seno žmogaus kliedesiai, tačiau kyla klausimas, kodėl aukšto lygio mokslininkas pradėtų viešai skleisti tokią neįtikėtiną istoriją? Boydas Bushmanas daugelį metų dirbo studijuodamas Stealth technologiją (žemo pastebimumo technologija). Jis buvo kelių patentuotų išradimų (objektus aptinkantis šviesos spindulys, šiluminis elektros energijos šaltinis, infraraudonųjų spindulių aptikimo sistema, magnetinio judėjimo priemonė) autorius, kuriuos įsigijo bendrovė „Lockheed Martin“, taip pat ilgametis kompanijos mokslinis darbuotojas.

Vaizdo medžiagoje Boydas Bushmanas pasakoja, kad ateiviai atvyko iš planetos, esančios už 68 šviesmečių. Ji vadinama Kvintumnija (Quintumnia). Ateiviai neva turį technologijų, kuriomis jie savo planetą iš Žemės pasiekia per 45 min., o 51-ojo padalinio teritorijoje yra specialus nusileidimo iš kosmoso portalas. Ateiviai yra maždaug 1,5 metro ūgio ir apie 200 metų amžiaus. Visi jie turi penkiapirštes plaštakas, pirštai yra ilgi. Pėdos turi taip pat po penkis pirštus, tačiau pėdų pirštai yra plėvėti. Bendrauja ateiviai telepatijos būdu.

Boydas Bushmanas taip pat pasakoja, kad 51-ojo padalinio amerikiečiai mokslininkai dirba kartu su kolegomis iš Rusijos ir Kinijos, tobulina jau žinomas antigravitacijos technologijas, tačiau visa tai nuo visuomenės yra slepiama. NSO ekspertu prisistatantis Nigelas Watsonas šią istoriją komentuoja taip: ,,Dirbdamas antigravitacinių technologijų projekto grupėje Boydas Bushmanas matė ateivių technologijas ir net susipažinęs su jais. Jis taip pat pasakojo, kad sulaukęs grasinimų susidoroti, o saugumo darbuotojai mėgino jį kompromituoti ir užkirsti kelią jo viešiems pareiškimams“. Jis sako, kad dar 2008 m. Boydas Bushmanas buvo testuojamas poligrafu.

Ir nors visus šiuos teiginius skeptiškai traktuoja net ir NSO besidominti bendruomenė, tačiau ši istorija išties keista. Ar B. Bushmanas kliedi ar sako tiesą? Nigelas Watsonas pabrėžia, kad akivaizdu tik tai, jog mokslininkas absoliučiai tiki tuo, ką sako.