Mergvakaris fotostudijoje

Mielos merginos,

Artėja geriausios draugės vestuvės? Rūpestis ne tik kuo tą dieną pasipuošti, bet ir kaip suorganizuoti mergvakarį savo draugei. Kaip visada norisi kažko netradicinio, ypatingo ir naujo. Ką tokio originalaus sugalvoti, kad šventė būtų įsimintina?

O ar šventėte mergvakarį fotostudijoje? Focus Studio laukia Jūsų jaukiai įrengtoje fotostudijoje.  Atvykite su užkandžiais, šampanu ir gera nuotaika, o profesionalus fotografas įamžins Jūsų moterišką kompaniją. Būna išties smagu ir daug juoko, net iki ašarų.  O, kad mergvakaris būtų dar karštesnis, tradiciškai pageidaujate vyriško striptizo? Visa tai yra įmanoma! Focus Studio kartu su Jūsų pagalba padės įgyvendinti šiuos sumanymus. Laikui bėgant įspūdžiai blėsta, vieni įvykiai keičia kitus, o nuotraukos visada lieka, – jos ir primins Jums apie puikiai praleistą laiką.

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 614 55283, El.paštas info@focusstudio.lt

Mergvakaris fotostudijoje Mergvakaris fotostudijoje Mergvakaris fotostudijoje Mergvakaris fotostudijoje Mergvakaris fotostudijoje Mergvakaris fotostudijoje Mergvakaris fotostudijoje Mergvakaris fotostudijoje