Fotografavimas įmonių kalendoriams

Firminis įmonės kalendorius – tai kiekvienos verslo bendrovės atributas. Kiekvienais metais išleisti įmonės kalendorių – tai įmonės prestižo reikalas. Tai puiki dovana klientams, partneriams ir įmonės darbuotojams.

Kalendorių viršelius galima kurti panaudojant dizainerių pieštinę grafiką arba daryti nuotraukas, pasitelkiant profesionalius fotografus. Pastarasis būdas pareikalauja daugiau energijos ir kaštų, tačiau rezultatas tampa efektingesnis, o kalendorius daug originalesnis ir vertingesnis.

Kalendoriaus nuotraukos dažniausiai būna susiejamos su įmone, jos veikla ar darbuotojais. Priklausomai nuo kalendoriaus formato ir iškelto tikslo, galima daryti vieną pagrindinį kalendoriaus viršelį arba 12 nuotraukų kiekvienam mėnesiui. Apsisprendus dėl pastarojo varianto, siūlome įmonėms 12 nuotraukų pagalba pasakoti istoriją, išlaikyti nuotraukų stilistiką. Prieš pradedant fotografavimo darbus, smulkiai aptariama kalendoriaus koncepcija, pagrindinė idėja. Kūrybinis darbas vyksta bendradarbiaujant fotografui, įmonės vadovams ir darbuotojams. Turint kalendoriaus koncepciją – metas ją įgyvendinti. Kalendoriaus herojais gali tapti įmonių darbuotojai – taip kalendoriaus kūrimas suvienija visą įmonės kolektyvą. Dažnai kalendoriaus veidu tampa ir profesionalūs modeliai, kurie atlieka tam tikrus vaidmenis. Prie kalendoriaus kūrimo prisideda stilistai bei visažistai, kurie rūpinasi herojų įvaizdžiu ir dekoracijomis. Fotografavimas vyksta profesionaliai įrengtoje fotostudijoje, su specialiu apšvietimu ir profesionalia pramonine fotografavimo technika. Esant būtinybei, fotografavimas vyksta ir kitoje erdvėje, kuri padeda sukurti reikiamą atmosferą ir nuotaiką.

Jei kuriamas 12 nuotraukų kalendorius, rekomenduojame pradėti jį kurti prieš pusmetį arba bent pasibaigus vasaros atostogoms. Jei įmonė apsiriboja vienu pagrindiniu kalendoriaus viršeliu – užtenka ir keletos savaičių.

Atlikus fotografavimo darbus – tuo darbai dar nesibaigia. Nuotraukos atrenkamos, tuomet kruopščiai retušuojamos, jei reikalinga, daromas fotomontažas – postprodukcija. Patvirtintos ir sutvarkytos nuotraukos keliauja į kalendoriaus maketuotojų rankas.

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996, El.paštas info@focusstudio.lt