Videosesija

Kas yra videosesija? Ją galima apibūdinti kaip trumpą surežisuotą filmą. Populiariosios fotosesijos gana dažnai užleidžia vietą videosesijoms.

• Reklaminės videosesijos labai populiarios reklamos srityje. Norint pateikti konkretų epizodą, duomenis apie žmogų, daiktus, meninę ar komercinę naujovę, videosesijos medžiagoje tai galima pamatyti natūraliai – ,,gyvai”. Tuomet viskas būna aiškiau – judesys, spalvos, garsai, emocijos. Vartotojui tai labai patogu.

• Populiaru filmuoti reklaminių fotosesijų užkulisius. Tokia videosesija atskleidžia, kokie žmonės, kokiomis emocijomis, kokia technika ir kokiomis darbo sąlygomis pasiekiamas rezultatas. Toks trumpametražis videoklipas tampa netiesiogine reklama.

• Asmeninės videosesijos ypač aktualios įvairių gyvenimo švenčių dienomis, pažymint įvairias progas. Pažymine, kad asmeninė videosesija, tai ne vestuvių ar gimtadienių filmavimas. Asmeninė videosesija, tai surežisuota ir nufilmuota istorija apie žmogų ar žmones. Pavyzdžiui, filmas apie jaunuosius, – jame perteikiama jų dienos istorija, trumpas interviu su jais. Asmeninis trumpametražis filmas rodomas šventės metu, tai tampa programos dalimi.

Focus Studio ne tik fotografuoja, bet ir praveda įvairias videosesijas. Turime patirtį mados srityje, prestižinių drabužių, egzotinių maisto patiekalų gamybos, šokių ir muzikinių klipų filmavimuose.

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996, El.paštas info@focusstudio.lt