lt |en |ru
FOCUS

Vestuviniai žiedai: nuo klasikos iki modernumo
2013 balandis

Vestuviniai žiedai, šaltinis: Gggirl.hubpages.com/ Getty Images Klasikiniai vestuviniai žiedaiVestuviniai žiedai, balto ir geltono aukso derinys Vestuviniai žiedai su brangakmeniu

Sužadėtuvių žiedas

Sužadėtuvių žiedas yra priskiriamas prie vestuvinių, nors jis dovanojamas prieš vestuves. Tai pasipiršimo simbolis, rimtų norų ir ketinimų eiti bendru gyvenimo keliu, išraiška. Dovanodamas savo išrinktajai žiedą vyriškis parodo meilę jai ir atsakingą apsisprendimą. Sužadėtuvių žiedai būna įvairiausi, tai priklauso nuo būsimo jaunikio fantazijos ir, be abejo, išgalių. Bet reikia pastebėti, kad toks žiedas dažniausiai būna pats brangiausias, nes jį savarankiškai išrenka mylimas žmogus ir koks jis bus, paprastai būna maloni paslaptis iki įteikimo. 

Klasikinis vestuvinis žiedas

Dainose skamba žodžiai, kad vestuviniai žiedai yra auksiniai. Taip dažniausiai ir yra - įprastos geltono aukso spalvos, tradicinio dizaino, tik vieni renkasi siauresnius, kiti - platesnius žiedus, tai dažnai įtakoja ir mados tendencijos.

Originalus vestuvinis žiedas

Pastaruoju metu populiarus balto ir geltono aukso derinys, - tokius žiedus renkasi tie, kurie nori savo laimės simboliui suteikti išskirtinumo, individualumo, dažnai žiedai puošiami ir mažu brangakmeniu. Rečiau pasirenkamas sidabras, graviruoti ar ažūriniai žiedai.

Žiedų įvairovė suteikia visišką laisvę išreikšti savo skonį. Ypatingai netradiciniai, originalūs vestuviniai žiedai parodo jaunųjų individualumą ir bendrą požiūrį į tai, kas abiems ne tik gražu, bet ir labai svarbu, todėl vestuviniams žiedams skiriamas ypatingas dėmesys. Žiedų apsikeitimo ceremonija ir patys žiedai - svarbiausias vestuvinės dienos ir bendro gyvenimo simbolis.

 

Kitos naujienos

 
© 2014 Visos teisės saugomos. IĮ Focus Studio, Įk. 302778572, adresas: Draugystės g. 19, 51230 Kaunas (Fotostudija „FOCUS STUDIO"), Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996 El. p. info@focusstudio.lt