lt |en |ru
FOCUS

Garstyčių kaukė plaukams
2013 sausis

Gražūs plaukai reikalauja pastangų, šaltinis: womaninred.ru Garstyčios

Sveiki, blizgantys plaukai - kiekvienos moters svajonė. Tačiau, vien norų neužtenka, todėl, norint įgyvendinti savo svajonę, reikia įdėti ir daug pastangų. Garstyčių kaukė yra labai efektyvi priemonė susigrąžinti grožį, nes ji išsprendžia pagrindines problemas: riebaluotus plaukus padaro sausesniais, o sausus priešingai, intensyviai maitina, taip pat skatina plaukų tankumą ir šalina plaukų slinkimą. Viena iš pagrindinių savybių - kraujotakos stimuliacija, kurios dėka didėja plaukų šaknų maitinimas, normalizuojasi riebalinių liaukų veikla. Plaukų folikulai, esantys miego būsenoje, pereina į aktyvesnę fazę, dėl to plaukai pradeda greičiau augti. Garstyčios šiek tiek džiovina odą, todėl atkelia negyvas odos ląsteles, padeda kovoti su pleiskanojimu.

Plaukų kaukėms tinka tik kosmetinės garstyčios, kurių sudėtyje yra reikalingų ir tinkamų komponentų plaukų grožiui palaikyti. Jos būna miltelių pavidalo ir įsigyjamos tik specializuotose parduotuvėse (maistui skirtos visiškai netinka). Tačiau, jas naudojant, būtinai reikia laikytis vartojimo taisyklių. Garstyčios, perdozavus ar ilgiau palaikius kaukę, nei yra rekomenduojama, gali per daug nusausinti plaukus, o jei oda jautresnė, net nudeginti. Jei procedūros metu pajuntame perštėjimą, reikia tuoj pat kaukę nuplauti. Garstyčių kaukė gali netikti linkusioms alergizuoti. Todėl, prieš darant plaukų kaukę su garstyčiomis, reikėtų patestuoti - truputėlį miltelių sumaišyti su vandeniu ir palaikyti apie 5-10 min. Oda gali vos parausti, tai normali reakcija. Tačiau, jei oda paraus daugiau ar ims perštėti, reiškia, kad tokia plaukų kaukė jums netiks. Kosmetinius garstyčių miltelius reikia skiesti tik šiltu vandeniu ir dėti rekomenduotina tik ant neplautų plaukų - natūralus vaškas apsaugos juos nuo perdžiūvimo. Paprastai į garstyčių miltelius, darant kaukes, dedama grietinė, jogurtas, kefyras, kiaušinių tryniai ar alyvuogių aliejus. Pavyzdžiui: sumaišyti 1 šaukštą garstyčių miltelių, 2 kiaušinių trynius ir stiklinę kefyro. Ištepus galvą, laikyti apie valandą apvyniojus rankšluosčiu. Šią kaukę yra pageidautina daryti kartą per savaitę.

 

Kitos naujienos

 
© 2014 Visos teisės saugomos. IĮ Focus Studio, Įk. 302778572, adresas: Draugystės g. 19, 51230 Kaunas (Fotostudija „FOCUS STUDIO"), Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996 El. p. info@focusstudio.lt